Sprawdzian o ani z zielonego wzgórza

Pobierz

- Książka "Mały Książę" .. *zaciera rece* No cóż z chęcią wrócę do .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Nazwa tej książki to "Ania z Zielonego Wzgórza.. Więcej quizów.. Udostępnij.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. 6.Kto ofiarował dziewczynce sukienkę z .Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraWpierw Maryla przeciwna była zatrzymaniu dziewczynki - jednak po rozmowie z panną Spencer zmieniła zdanie i odtąd Ania pozostała u Cuhbertów.. WięcejCytaty pochodzą z utworu "Ania z Zielonego Wzgórza" w tłumaczeniu R. Bersteinowej .. Rozmowa Maryli i Mateusza o pozostawieniu Ani na Zielonym Wzgórzu - Ależ, Mateuszu, czyż twoim zdarciem powinniśmy ją zatrzymać?. Literatura Emily Brontë - Wichrowe Wzgórza.. Hubert 02 marca 2020 Wy dziwni jesteście czemu nazywanie się kupa.. Ani jeden kamyk, ani jedenDlaczego Ania z Zielonego Wzgórza jest nieodpowiednią lekturą?. 2010-02-10 16:27:52; pomocy,z lektury Ania z Zielonego Wzgórza 2008-12-05 21:29:25Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Wstęp W roku 1907 Lucy Maud Montgomery zakończyła pracę nad "Anią z Zielonego Wzgórza"..

Rozwiąż test!Będziesz miał/a z niej sprawdzian?

Ani bardzo podobało się jej imię i niechciała go zmieniać .. My dzisaj mamy sprawdzian z tego pozdro.. *.173.201) wysłano z m.cda.pl 2020-04-01 01:19:28 +5Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza rozgrywa się w II połowie XIX wieku.Dzięki lekturze kolejnych tomów powieści z serii o Ani Shirley można wywnioskować, że opisane wydarzenia przypadają na lata .. Na tylnej okładce (w wydaniu Bellona) jest opis książki, w którym jest napisane, że największym marzeniem Ani jest posiadać prawdziwy dom.. PRZYJAŹŃ PO WIEKI Niedługo po przyjechaniu Ani na Zielone Wzgórze zapoznana zostaje z Dianą Barry - dziewczynki odmawiają przysięgę przyjaźni i odtąd zawsze się wspierają.Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmieAnia z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.. "Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. Literatura Biblia - sprawdź swoją znajomość świętej księgi!. 9475 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Całe w śród zieleni, czyste i ładne, z jednej strony otoczone było wysokimi, starymi wierzbami, z drugiej za ś - równo przyciętymi topolami..

Prosze o pomoc poniewarz bendziemy pisać klasowe wypracowanie z "Ani z Zielonego wzgórza".

Kto napisze jest Superandzki!. Bartosz 02 marca 2020 Małolaty nie pisać bo się ucze.. :/ odpowiedz.. Dziękuje !. Lucy Maud Montgomery, Ania z Zielonego Wzgórza więcej.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. Który odcień zielonego najbardziej do Ciebie pasuje?Którym bohaterem z serii o Ani z Zielonego Wzgórza jesteś?. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Skomentuj.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.Play this game to review Polish.. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Film oparty na klasycznej powieści L.M.. Miłego rozwiązywania!. Jakie streszczenie szkolnej lektury Mietczyński.. Prawda czy fałsz?. Powieść rozpoczyna się na samym początku czerwca w słoneczne popołudnie, gdy o wpół do czwartej Małgorzata Linde dostrzega jadącego na wozie Mateusza Cuthberta.Ania z Zielonego Wzgorza • audiobook • pliki użytkownika Katrina26 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Montgomery L M (1) Ania z Zielonego Wzgórza.jpg3.Burzliwa znajomość Ani i Gilberta - Gilbert Blythe jest starszy od Ani o kilka lat, lecz z powodu zaległości w nauce, uczęszcza do tej samej klasy, co dziewczynka.. Opowiada o dziewczynce, sierocie, którą adoptuje rodzeństwo- Maryla i Mateusz.. Test składa się z 12 pytań..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

2.Na jaki kolor dziewczynka zafarbowała sobie włosy.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Powieść, wcześniej odrzucona przez pięć wydawnictw, zyskała przychylną opinię bostońskiego wydawnictwa PAGE, które zaproponowało pisarce napisanie kolejnej książki o przygodach rudowłosej Ani Shirley.tyle lat i wciĄŻ nie mogĘ zrozumieĆ dlaczego w polskiej wersji ani z zielonego wzgÓrza, zarÓwno w ksiĄŻce jak i w filmach maŁgorzata jest maŁgorzatĄ a nie tak jak w oryginale rachel.. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward.. Chcę byście mi napisali wypracowanie dobre wypracowanie!. Czy mógłbyś być bratnią duszą Ani?. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. 1.Ania twierdziła, że jeśli nie pójdzie na piknik to wolałaby nie żyć.. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .Piszę do Ciebie, ponieważ chcę Ci przybliżyć książkę, którą przeczytałam.. Rudy tempy 02 marca 2020Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Skoro wolałaby nie żyć to jak mogła mieć marzenia.Ania z Zielonego Wzgórza (ang. Anne of Green Gables) - seria powieści młodzieżowych autorstwa kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery opowiadająca o losach Ani Shirley, osieroconej dziewczynki wychowanej w Avonlea przez rodzeństwo Marylę i Mateusza Cuthbertów.cytaty z książki "Ania z Zielonego Wzgórza" katalog cytatów [+ dodaj cytat] Jutro jest zawsze czyste, nieskalane żadnym błędem. ..

Gdzie toczy się akcja powieści?Jakie moga byc pytania na sprawdzianie z polskiego kl.6 z lektury ania z zielonego wzgórza?

świat jest taki ciekawy.. Literatura Którą bohaterką powieści Lucy Maud Montgomery jesteś?. 3.Jakim przezwiskiem Gilbert nazwał bohaterkę.. Mieszkają na Zielonym Wzgórzu, gdzie Ania poznaje przyjaciół i przeżywa niesamowite przygody.a) Diana zatruła się nieświeżymi owocami b) Ania przez pomyłkę poczęstowała przyjaciółkę alkoholem c) pokłóciły się o Gilberta 18) Wynik egzaminów Ani do seminarium był a) gorszy od Gilberta b) lepszy od Gilberta c) taki sam 19) Podczas koncertu w hotelu Ania a) śpiewała b) grała na fortepianie c) recytowałaWypracowanie z Ania z Zielonego Wzgórza.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. 4.Za co Pan Philips ukarał Anię.. 5.Ania nie lubiła swojego imienia,o jakim imieniu marzyła.. Dorota 5 lat temu.. Zdziwienie Maryli nie byłoby większe, gdyby jej spokojny brat wyraził chęć chodzenia na głowie.. ZapraszamyKartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. Rozwiąż test.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Rudowłosa Ania wzbudza zainteresowanie Gilberta, który stara się, by zwróciła na niego uwagę.Tak rozmy ślaj ąc, pani Małgorzata weszła na wielkie podwórze Zielonego Wzgórza.. Nie byłby taki ani w połowie, gdybyśmy wszystko o nim wiedzieli, prawda?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt