Sprawozdanie ze spotkania z mikołajem w przedszkolu

Pobierz

Sprawozdanie z działalności Rady Rodziców w I półroczu roku szkolnego 2016 .. Następnie obdarował wszystkie dzieci prezentami.. < Przygotowania do świąt6 grudnia obchodziliśmy Mikołajki.. Duża część grupy ma problemy z określaniem kierunków w przestrzeni oraz rozpoznawaniem prawej i lewej strony.. Aby i w tym roku dzieci z grup przedszkolnych mogły cieszyć się i przeżywać tę świąteczną atmosferą w przedszkolu, opracowałyśmyProtokół z zebrania ogólnego rodziców odbytego w dniu 15.02.2017 r. Obecni: według załączonej listy Porządek zebrania: 1.. Troje 6-cio latków, dziewiętnaścioro 5-latków i troje 4-latków.. Gości pożegnano śpiewem i podziękowano za przybycie, Uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, wywołując radość i uśmiech na twarzach dzieci.Mikołajki w naszej szkole.. bo my niegrzeczni często bywamy.. Sześciolatki realizują program "Kocham przedszkole program wychowania .Przedszkolaki miały okazję pozować do zdjęcia z Mikołajem.. Tak śpiewały dzieci w grupie II w oczekiwaniu na spotkanie ze świętym Mikołajem.. W udekorowanej świątecznie sali znalazła się choinka, przystrojona ozdobami wykonanymi przez uczniów oraz stoły zastawione wigilijnymi daniami.Sprawozdanie z pracy wychowawczo - dydaktyczno - opiekuńczej w I semestrze w roku szkolnym 2020/2021 w grupie ,,Tygryski" (4 i 5-latki).. Powitanie i przedstawienie porządku zebrania, 2..

Atmosfera spotkania była magiczna.

jednak od dzisiaj będzie inaczej, niech nam Mikołaj wszystko wybaczy.Spotkanie z górnikiem.. Przedszkolaczki zaś pięknie podziękowały Mikołajowi cudownymi piosenkami i wierszami.. Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami.. Grupa "Delfinki" liczy obecnie 23 dzieci : 12 chłopców i 11 dziewczynek, a w tym 21 dzieci 5 - letnich oraz 2 dzieci 4 - letnich.Sprawozdanie z programu współpracy ze środowiskiem w roku szkolnym 2016/17 1.. Nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było z daleka.. Większość przedszkolaków prawidłowo przelicza w zakresie 1-10 oraz przelicza na zbiorach zastępczych.Sprawozdanie z pracy Szkolnego Klubu Wolontariatu rok szkolny 2019/2020 .. organizacja spotkań z osobami starszymi - wolontariusze klas ósmych odwiedzali starsze .. Mamy świadomość, że bez wsparcia uczniów i ich rodziców wielu z tych akcji nie udałoby się przeprowadzić.. Na zajęciach dydaktycznych dzieci miały możliwość czerpać radość z kultywowanych tradycji związanych z odwiedzinami Świętego Mikołaja.SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM - Przedszkole MIejskie Nr 7 w Ostrołęce SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM 6 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość - Święty Mikołaj.. Zgodnie z hasłem: "Dziś w przedszkolu jest wesoło, misie tańczą z nami w koło" integrowały się w zabawach i wykonywały zadania, w czasie których mogły wykazać się różnymi umiejętnościami..

Radość ze spotkania oraz prezentów była ogromna.

Nie zabrakło również upominków dla pań, które pracowały w naszej placówce.. 6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję.. Każdy w tym dniu został obdarowany prezentem.• Dzień Pluszowego Misia połączony z Dniem Patrona (25 listopada); • Spotkanie z Mikołajem (16 grudnia).. Instytucja Sposób realizacji Działania zrealizowane • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 i nr 3 w KatowicachGrupa nie ma większych problemów dzieleniem słów na sylaby.. Do oddziału uczęszcza 16 dzieci, w tym 9 dziewczynek i 7 chłopców.. Dziękujemy Mikołaju.Święty Mikołaj po kolei odwiedzał wszystkie dzieci w ich salach przedszkolnych, rozdając im prezenty.. Przedszkolaki już od rana czekały na Mikołaja.. Długo oczekiwany wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków.. Każda grupa witała gościa oddzielnie ( 6 grudnia - grupa maluszków i starszaków, 10 grudnia - grupa średniaków ).Każda grupa zaprezentowała się przed Mikołajem, któremu bardzo podobało się takie przywitanie i nagrodził dzieci brawami.. Dziękując za prezenty przedszkolaki recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki.. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!Sprawozdanie z realizacji projektu edukacyjnego w grupach przedszkolnych 3.-4.-latków "IDĄ ŚWIĘTA" Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły, na który czekają wszyscy, a zwłaszcza dzieci..

Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Udział w Turnieju tańca towarzyskiego dla dzieci - występy dzieci z kótkim programem w Grodzisku Mazowieckim.Scenariusz zajęć w grupie przedszkolnej - Mikołajki Temat: Spotkanie z Mikołajem.. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach.. Informacja o działalności przedszkola w I półroczu roku szkolnego 2016/2017.. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku.. Wiemy, że chcesz nam radość sprawić, że chcesz się z nami pobawić.. Ale troszeczkę się obawiamy.. Grudzień jest miesiącem, który kojarzy się nie tylko ze świętami, Mikołajem, ale także ze św. Barbarą i obchodami górniczego święta.. Nie zabrakło również wspólnych zabaw i tańców z Mikołajem.. Witaj kochany Mikołaju, wiemy co niesiesz w tym worku.. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno .. spotkanie ze świętym Mikołajem, przedstawienie w bibliotece Bajkowe święta skrzata, wycieczka do Rawicza na spektakl Marzenia do spełnienia, spotkanie z Kubusiem Puchatkiem, jasełka, wigilia z rodzicami, Dzień Babci i Dziadka, bal karnawałowy.. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia .I tak 5 grudnia 2018 r. do przedszkolaków z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego z Chróścina zawitał Święty Mikołaj..

Nad całością niezwykłego spotkania czuwała Pani Justynie Cierkosz - wychowawczyni przedszkola.

Podczas pracy realizowałyśmy podstawę programową w oparciu o program, a także w oparciu o program autorski "Ośmiorniczka"; roczny plan pracy i plany .SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM .. Cele główne: - Pielęgnowanie zwyczajów mikołajkowych, - Stwarzanie okazji do wyrażania pozytywnych uczuć (radości) podczas uroczystości przedszkolnej, - Prezentowanie własnych umiejętności, - Doskonalenie umiejętności komunikowania się, - Wszechstronne stymulowanie dzieci poprzez połączenie .sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuŃczej w i pÓŁroczu w grupie v - "krasnoludki".. Dzieci wraz ze swoją Panią przygotowały inscenizację, pełną humoru i zabawnych kwestii.dziecko 3: Witaj Mikołaju.. Małe przedszkolaki spacerując po szkole, znajdowały koperty z zadaniami do wykonania.. I już wiadomo było, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie.Spotkanie przedszkolaków z Mikołajem, połączone z prezentacją muzyczną programu artystycznego, upominkami dla dzieci i sesją zdjęciową z Mikołajem, drobne upominki.. Obiecał, że powróci do nas za rok.. A najmłodsi dodatkowo podśpiewywali:Sprawozdanie z Rocznego Panu Pracy Przedszkola w Izbicku w roku szkolnym 2020/2021 .. Spotkanie ze św. Mikołajem Promowanie zwyczajów wigilijnych - .. dydaktycznej w minionym roku szkolnym w formie sprawozdania i prezentacji multimedialnej poszczególnych grup.Sprawozdanie z Wigilii W świątecznej atmosferze 20 grudnia 2017r w klasie III b odbyło się spotkanie wigilijne.. Chcąc przybliżyć dzieciom trudną i odpowiedzialną pracę górnika, zaprosiliśmy do przedszkola górnika w mundurze, tatę Jasia - pana Tomasza Domagałę.Mikołaj najmłodszym dzieciom zostawił list i wraz z elfami schował im niespodziankę.. Dnia 5 grudnia 2008 roku, Przedszkole Publiczne w Olszance zaszczycił swoją obecnością sam Św. Mikołaj.. Żegnając się z dziećmi Mikołaj obiecał, że na pewno wróci do nas za rok.. Oddział przedszkolny w .współpracuje .przedszkola Czesława Janczarskiego - twórcy Misia Uszatka.. Zdjęcia ze wszystkich uroczystości znajdują się w zakładce grupy na tronie internetowej przedszkola.. Na jadalni należało wypić ulubiony napój elfów.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno- wychowawczej w I półroczu 5-cio latki Sprawozdanie z pracy dydaktyczno- wychowawczejw I półroczu w grupie Ekoludki w roku szkolnym 2017/2018 Nauczycielki: Katarzyna Seroka Grupa Ekoludki liczy 25 dzieci.. Przedszkolaki dobrze wiedziały w jakim kolorze święty Mikołaj ma płaszcz, więc od maluszków po starszaki każdy miał na sobie ubrania w odcieniach czerwonych.. Pobudzanie rodziców do aktywności w zakresie rozwijania możliwości edukacyjnych uczniów.. Sprawozdanie z wizyty Świętego Mikołaja w przedszkolu Wpisany przez mgr Aleksandra Buła Sobota, 11 Styczeń 2014 14:20 Jak co roku w grudniu w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste spotkanie ze Świętym Mikołajem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt