Opisz krajobraz z twojego okna

Pobierz

Dalej widać podwórko i dom sąsiada.. Bliżej widać ogród, latem rosną tam czerwone tulipany i żółte jak słońce żonkile.. Widzę jak padają cienkie strumyki wody .. Kto z nas, podczas słodkiego leniuchowania nie zerkał, co się dzieje na dworze?. Odpowiedz dalsze przygody Tima z opowieści wigilijnej-opowiadanie +10 pkt.. Zrób zdjęcie swojej pracy i prześlij je na adres mailowy: *Do dnia 20 maja 2020; Razem stworzymy galerię widoków Życzę przyjemnego relaksowania i dobrej zabawy!. Dziękuję, pozdro .. Nieopodal znajduje się ławeczka.. Wskutek całkowitego przekształcenia krajobrazu naturalnego mogą powstać następujące krajobrazy kulturowe: - rolniczy - przemysłowy - miejski 2.Temat: Opisujemy krajobraz najbliższej okolicy.. ( ma być dużo śniegu i słońce świecące.Przydatność 70% Widok z mojego okna Gdy patrzę z okna mojego domu widzę typowo wiejski krajobraz.. Nie akceptuję kopiowania !. Odpowiedź .. Głównym celem opisu jest stworzenie czytelnika w wyobraźni, że krajobraz, Dostrzegamy poszczególne jej elementy tworzące miejski krajobraz, Mój widok z okna każdego dnia uczy mnie, że nie warto myśleć o tym, Z .Przydatność 55% Krajobraz wysokogórski Alp Alpy - najwyższe góry Europy.. Dalej widać podwórko i dom sąsiada.. licze na naj.. Widać też jak moknie siano mojego sąsiada.Gdy patrzę z okna mojego domu widzę typowo wiejski krajobraz..

można wymyślić krajobraz.

Latem, gdy drzewa nabierają zielonych kolorów, wszystko zaczyna tętnić życiem.. Okno mojego pokoju wychodzi na niezbyt ruchliwą ulicę.. To północna strona, dlatego w lecie w moim pokoju nie jest tak bardzo duszno, jak w innych pomieszczeniach.. Każdy rzeczownik określ przynajmniej jednym epitetem.. +0 pkt.. Tuż za nimi widać las i wysokie drzewa które tworzą dziwną kreskę, jakby chciały oddzielić niebo od ziemi.. Kiedy patrze przez Okno widzę Zaśnieżoną wierzbę, smutne drzewko.. Dom jest szary z dużymi oknami i balkonem.. Podwórko wygląda ładnie wiosną i zimą.poleca 81 % Język polski Widok z mojego okna drzewach albo sarny i jelenie biegające w oddali.. PozdrawiamZ okna mojego domu rozpościera się widok na łąkę i staw, który otoczony jest drzewami.. Opis musi zawierać ⇔akapity.→ Pytanko za 43 pkt.. Stoi on na osiedlu, gdzie podobnych budynków jest znacznie więcej.. Niebo ma zwykle różowo-pomarańczową barwę.. Na obszarze, który mogę z tamtąd zobaczyć rośnie trawa i drzewo morelowe, które kiedyś miało mnówstwo owoców.. Odpowiedz Czy rozwiążecie mi czytanie ze zrozumieniem .. Tuż pod moim oknem rośnie wysoka dorodna sosna.. Zadanie.. Latem nawet podjadałam je razem z koleżankami.opisz zimowy krajobraz jak widać z twojego okna..

Wyróżniamy krajobrazy: - naturalne - kulturowe 4.

Dom jest szary z dużymi oknami i balkonem.. Mieszkam w czteropiętrowym bloku w dużym mieście.. .Opisz dwa obrazy widziane z okna swojego pokoju Opisz dwa obrazy widziane z okna swojego pokoju Patrzenie przez okno to rzecz pozornie zwyczajna, ale ileż przyjemności daje!. Z lewej strony znajduje.. poleca 84 % Biologia Widok z mojego okna .Na samym końcu mych widoków znajduje się osiedle jakby rozmytych domków z czerwony i dachami i ciemnobrązowym ogrodzeniem.. Na Dzis!. Moje widoki codziennie są inne, gdyż każdy dzień rożni się od drugiego?. Dom jest szary z dużymi oknami i balkonem.. albo Na wprost okna mojego pokoju znajduje się park.. Dom jest szary z dużymi oknami i balkonem.. Za szklaną szybą rozciąga się mój kochany ogród, w którym często spędzam wolne chwile.. Dalej widać podwórko i dom sąsiada.. Dalej widać podwórko i dom sąsiada.. Zima to pora roku, kiedy przyroda śpi.. Za płotem jest ścieżka, która w całości została przykryta przez śnieg.. Gdy wyglądam z okna, na pierwszym planie widzę wielką, brązową piaskownicę i huśtawkę.. Potrzebuje na czwartek +2 pkt.. Podwórko wygląda ładnie wiosną i zimą.Widok z mojego okna - opis.. Dalej widać podwórko i dom sąsiada.. Podwórko wygląda ładnie wiosną i zimą.opisz krajobraz który roztacza się z twojego okna z mojego okna widać: ogrodzenie, staw , drzewa, drogę polną , ścieżkę, słup elektroniczny, pola, kwiaty i ognisko potrzebuje na dziś bo muszę napisać daje najPrzydatność 70% Widok z mojego okna Gdy patrzę z okna mojego domu widzę typowo wiejski krajobraz..

W zeszycie przedmiotowym opisz krajobraz widoczny z Twojego okna.

Ciągną się łukiem otwartym ku południu, od Zatoki Genueńskiej po Małą Nizinę Węgierską, na terytorium: Niemiec, Włoch, Francji, Szwajcarii, Liechtensteinu, Austrii i Słowenii.Opisz zimowy krajobraz, który : rozpościela się wokół Twojego domu LUB który widzisz z Twojego okna pokoju Co najmniej 1 strona A4 !. .Ten wiejski krajobraz jest bardzo piękny, zwłaszcza rankiem, kiedy w ciszy, patrząc na niego słychać śpiew ptaków.. Proszę o pomoc .. Widok z mojego okna rozpościera się na duży las.. Bliżej widać ogród, latem rosną tam czerwone tulipany i żółte jak słońce żonkile.. Question from @LinteoFrutti72 - Gimnazjum - PolskiOpisz zimowy widok z twojego okna.. Question from @TheSawa121 - Szkoła podstawowa - Polski.. Po jej prawej stronie biegnie droga polna z rozmaitymi poleca 85 % Język polski Mój domOpisz krajobraz widziany z okna twojego pokoju .. xd - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl Home Sztuka, Kultura, Książki Język Polski kingusia9x zapytał (a) 15.04.2012 o 17:55 Opisz krajobraz widziany z okna twojego pokoju .. xd Pilne.. Pliss.. ;D 0 ocen | na tak 0% 0 0 Odpowiedz Odpowiedzi fσrєvєr чσu !.

Z mojego okna widzę park ...Opisz krajobraz widoczny z twojego okna.

W lasach nie słychać ptaków, a wielobarwne liście przebijają się spod śniegu.Opisz widok ze swojego okna- opis krajobrazu.. Odpowiedz Odpowiedzi: 0 Najnowsze pytania w kategorii Język Polski Prosze o pomocccc +1 pkt.. Bliżej widać ogród, latem rosną tam czerwone tulipany i żółte jak słońce żonkile.. Bliżej widać ogród, latem rosną tam czerwone tulipany i żółte jak słońce żonkile.. Jest koloru zielonego i czasem trudno odróżnić ją od krzewów róż okalających placyk.. Stojąca w oddali ławka została odśnieżona, więc ciemny brąz drewna wyróżnia sie z tego zimowego krajobrazu.. Na łące zakwita dużo kwiatów i przylatują bociany by budować swe gniazda, zaś nad stawem już z dala .Widok z mojego okna opis krajobrazu.. Nie brakuje tu kolorowych kwiatów i bujnej roślinności.Z okna mojego domu rozpościera się widok na łąkę i staw, który otoczony jest drzewami.. pamiętaj o trójdzielności wypowiedzi i akapitach.. Pozdrawiam!. Latem, gdy drzewa nabierają zielonych kolorów, wszystko zaczyna tętnić życiem.odpowiedział (a) 18.09.2013 o 16:21 Mój krajobraz za oknem jest malowniczy i tajemniczy.. Krajobraz ten zmienia się wraz z nadchodzącą porą roku.. Podwórko wygląda ładnie wiosną i zimą.Gdy patrzę z okna mojego domu widzę typowo wiejski krajobraz.. Piękne słoneczne promienie, sygnalizują nadejście nowego dnia.. Esej na ten temat "Widok z mojego okna" Możesz nawet zmienić nazwę w prostą.. Krajobraz ten zmienia się wraz z nadchodzącą porą roku.. 1 2 damian.farbaniec.31Widok z mojego okna Gdy patrzę z okna mojego domu widzę typowo wiejski krajobraz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt