Obejrzyj ilustracje i wykonaj polecenia zaznacz węża jadowitego

Pobierz

Wykonaj zadania z podręcznika do matematyki - strona 50-52.. Przeczytaj informacje: Rozwiąż rebus: Przeczytaj teksty w podręczniku do języka polskiego na stronie 18 i 19.. Wykonaj ćwiczenie 7, a następnie 5 ze str. 57.. Napisz w zeszycie po 1 linii dwuznaków Sz i sz.Moduł 3 - Obejrzyj uważnie plansze i odpowiedz w zeszycie do matematyki na pytania (polecenia uzupełniające).. Wytłumacz, co symbolizuje mapa Rzeczpospolitej w rękach postaci.. Plastyka3.. a) Już mam b)Wyjaśnij, dlaczego drogę i budynki zbudowano ponad doliną rzeczną.. Wykonaj ćwiczenie 8, s. 68 - Karty ćwiczeń.Obejrzyj ilustracje w podręczniku do języka polskiego na str. 16 i 17 i wykonaj polecenia.. Bardzo proszę dwukrotnie przeczytać tekst w podręczniku zwracając uwagę na ilustracje, infografiki i opis doświadczenia.. Zapisz wakacyjne rady do zeszytu.. Przeczytaj te wyrazy.Napisz w zeszycie kilka zdań o Twojej mamie.. 2.Wyjaśnij,czego dokonał podczas,,potopu'' hetman przedstawiony na ilustracji.. Odpowiedz ustnie na pytania.. Zaznacz wçža jadowitego.. Otwórz podręcznik na stronie 60. polonistycznym s. 67 i odpowiedz na zamieszczone pytania.. W zeszycieModuł 4 - Obejrzyj ilustracje i przeczytaj wypowiedzi dzieci.. Możesz wykorzystać wyrażenia z tego modułu.. Wybierz dla nich pomocnika.Wykonaj ćwiczenia w zeszycie do kaligrafii s. 78.. Moduł 4 - Obejrzyj ilustrację i przeczytaj wypowiedzi dzieci..

Obejrzyj ilustracje i wykonaj polecenia Zaznacz węża jadowitego.

Zapiszcie temat i zróbcie notatkę, gdzie będą wymienione środowiskaŻmija zygzakowata- gatunek węża jadowitego.. Moduł 4 - Posłuchaj co przydarzyło się bliźniakom podczas przygotowywania niespodzianki dla mamy.. s. 50 i przeczytaj tekst.. Rozwiąż zadanie 1w ćwiczeniach matem.. Zaznacz w pętelkę wszystkie literki Śś na stronie 60.. Wykonaj polecenia w ćwiczeniu polonistycznym str. 12 i 13.. Przyroda.. Odpowiedz na pytania (polecenia uzupełniające).. Podczas spotkania powiesz mi kogo Ty wybrałaś/łeś.Moduł 2 - Obejrzyj ilustracje i odpowiedz ustnie na pytania (polecenia uzupełniające).. Wykonaj ćw.. a)b) żmija zygzakowatac)B. ciemny zygzak na grzbiecieC.. Możesz je wyciąć z papieru i nakleić (fotka).. Moduł 4 - wykonaj zadanie.. edukacja wczesnoszkolna Mazur G. Temat: Zwierzęta na łące - utrwalenie i poszerzenie wiedzy o zwierzętach żyjących na łące.. W ćwiczeniach matematycznych wykonaj zdania ze s. 36 (bez z. Zaznacz wçža jadowitego.. Przeczytaj tekst o Olku na s. 68.Szczegółowe polecenia i wskazówki zostaną przekazane na mobiDziennik w dniu realizacji.. Przepisz z pamięci pierwsze zdanie.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.Przejrzyj obrazki.. A. Žólte plamy z tyku glowy B. ciemny zygzak na grzbiecie C. Žrenica pionowa D. irenica okrqgla E. glowa trójkqtna F. glowa okraglaObejrzyj ilustracje i wykonaj polecenia..

Obejrzyj ilustracje w Podręczniku mat.-przyr.

Ciało ma zazwyczaj w kolorze ciemnozielonym lub brązowym, na grzbiecie nieco ciemniejszy "zygzak".. Praca domowa; Wybierz tę rymowankę, która najbardziej ci się spodobała i naucz się jej na pamięć.3.. Zapoznaj się z materiałem językowym.. Obejrzyj ilustracje w podręczniku str. 61, poproś rodzica o przeczytanie rymowanek ,,Literki na miękko", wykonaj polecenia 3, 4 i 5.. 3.Poszukaj w encyklopedii lub internecie informacji,w jakich bitwach brała udział ukazana postać.Zapisz trzy z nich.,,Moja historia''klVI zeszyt ćwiczeń str.37 zad2 plis to na jutrosel24 zapytał (a) 01.12.2011 o 15:53. Przyjrzyj się ilustracji.. Wykonaj polecenia.. Żywi się małymi zwierzętami:kretami, żabami, gryzoniami.. Wykonaj ćwiczenia w zeszycie ćwiczeń (język polski) - strona 53-54.. Podręcznik, s. 68.. Wykonaj polecenia 1, 2, 4, 5 ze str.19 oraz zadania w Kartach .1.. Na poniedziałek!Przyjrzyj się ilustracji.Następnie wykonaj polecenia.. Mozna ja spotkać na obrzeżach lasów i podmokłych łąkach.. Przypomnij sobie nazwy pór roku i miesięcy oraz ich kolejność - podr.. Zapisz w zeszycie swoje imię i nazwisko oraz dokładny adres.. Zaadresuj kopertę do swojej koleżanki.. Pomóżcie ;*.. Odpowiedz ustnie na pytania (polecenia uzupełniające).. Połóż się na podłodze, zrób roweryk - jedź najpierw do przodu potem w tył.Obejrzyj ilustracje w podręczniku matematycznym s 39..

Następnie wykonaj polecenia.

Matematyka.. Ja wybrałam Animę.. Wykonaj polecenia uzupełniające (ostatnie w .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 3 czerwca Obejrzyj ilustracje w podr.. Moduł 3 - Zadanie interaktywne.. Wyjaśnij, kim są postacie przedstawione na ilustracji.. Wykonaj zadania w ćwiczeniach na str. 14 i 15.. Skrzypy zapewne znacie, widłaki niekoniecznie ale rosną też u nas.. kąpiele w Oceanie Indyjskim, Boże Narodzenie z więdnącym eukaliptusem zamiast choinki i ukąszenie przez jadowitego pająka.Uważnie przeczytaj tekst i obejrzyj ilustracje.. 1.Zapisz w zeszycie temat lekcji- Budowa owada i ptaka.. głowa trójkątna Odpowiedź na zadanie z Biologia 6Obejrzyj ilustracje i wykonaj polecenia.. Namaluj lub narysuj kwitnące drzewo owocowe i pożyteczne zwierzęta żyjące w sadzie.. Wykonaj polecenia w ćw.. Ustnie przygotuj odpowiedzi na pytania i polecenia spod tekstu.. Otwórz okno i wykonaj kilka ćwiczeń: 10 przysiadów, 10 skłonów, skręty tułowia.. Wykonaj ćwiczenia 1-7,s.. 66-67, Karty ćwiczeń.. Wykonaj polecenie do zadania.Obejrzyj ilustracje i wykonaj polecenia.. Przeczytaj samodzielnie teksty - podręcznik strona 56,57 oraz obejrzyj ilustracje - strona 58. Podaj nazwç jadowitego wçža w Polsce.. wykonaj polecenia ustnie.. Z okazji Dnia Dziecka wykonaj plakat - ilustrację do piosenki "Kolorowe Dzieci" - rysunek..

Wykonaj polecenia uzupełniające.

Zaznacz cechy charakterystyœzne jadowitego weža w Polsce.. Uzupełnij zdania brakującymi wyrazami.. Obejrzyj oś czasu i wskaż, które wydarzenie było przełomowe dla romantycznej twórczości wieszcza.. Podaj nazwç jadowitego wçža w Polsce.. Lekcja 56 Poćwicz dodawanie i odejmowanie oraz rozwiązywanie zadań tekstowych.. Wilk szary- drapieżny ssak.8.. Wykonaj zadania w ćwiczeniach matem.. Porównaj liczbę kwiatów w pętlach.. Pisownia nie z rzeczownikami.. Wysłuchaj nagrania.. Obejrzyj z uwagą plakaty.. Wybierz dla nich pomocnika.. 6 maja Obejrzyj ilustracje w podręczniku pol.. Zaznacz cechy charakterystyœzne jadowitego weža w Polsce.. A. Žólte plamy z tyku glowy B. ciemny zygzak na grzbiecie C. Žrenica pionowa D. irenica okrqgla E. glowa trójkqtna F. glowa okraglaModuł 2 - Obejrzyj ilustracje i przeczytaj wypowiedzi dzieci.. 1.Napisz,kogo przedstawia ilustracja.. 2. Przyjrzyj się ilustracji i przeczytaj z jakich części składa się owad.Collection of Obejrzyj rysunek winniczka jednego ~ Pomoże ci rysunek ale pamiętaj że tu brakuje jednego kosza.. przyr.. Wykonaj ćwiczenie 6 str. 57.. Na kanale pistacja obejrzyj film Obliczenia zegarowe.. Moduł 5 - Uzupełnij zdania.. Moduł 3 - Obejrzyj uważnie plansze i odpowiedz w zeszycie do matematyki na pytania (polecenia uzupełniające).Moduł 4 - Posłuchaj co przydarzyło się bliźniakom podczas przygotowywania niespodzianki dla mamy.. Moduł 3 - Przeczytaj tekst "List do Magdy"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt