Testy lektury opowieści z narnii

Pobierz

(0-6) * Dom pana Tumnusa to A. jama w ziemi.. Pobierz.. Zdobywaj obserwujących.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 69% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.Opowieści z Narnii.. Dodawaj wpisy.. Treść .TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. (DAJE NAJ) 2011-03-08 20:03:29; Streszczenie Opowieści Z narnii Lew Czarownica i Stara Szafa 2009-04-30 17:02:08Dlaczego lekturę "Szatan z siódmej klasy" można polecić innym?. anuluj.. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.74% Recenzja Opowieści z Narnii; 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Otrzymuj osiągnięcia.. Dołącz do nas!Opowieści z Narni.. Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. czacha007 28 maja 2014 fajny był ten test dostałem 50/50 w ostatnim ma być .Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. * Zła królowa wyczarowała ptasie mleczko dla EdmundaC.S.. Lektura w klasie 5.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby..

sz.p.michal.g • 5 lat temu • #lektury #opowiesci-z-narnii .

Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. B. dosyć duża nora.. Otrzymuj osiągnięcia.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Wkrótce potem dotarli do prawie pustego pokoju, w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. Zachęcam i polecam, film i książke.j.. Dodawaj wpisy.. Nie było tu nic więcej, jeśli nie liczyć stojącej na parapecie pustej butelki z niebieskiego szkła.Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt.. Czy to żart?. Zarejestruj się!. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: drobna255 napisano 21.11.2013 17:39. zgłoś do usunięcia.. Zrób test online i sprawdź!Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" poleca 76 % 1908 głosów.. Zapisuj ulubione.. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Twórz quizy.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Streszczenie lektury "Opowieści z Narnii".. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Obejrzyj szczegółowe streszczenie Opowieści z Narnii i zaoszczędź swój czas dzięki lekturek.pl!Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Następne wideo..

Rozwiąż test!W Narnii-test podsumowujący znajomość lektury" Opowieści z Narnii".

mam o tym lekturę, to bardzo fajna opowieść przygodowa.. Rozpocznij quiz .. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. 2020-12-21 09:32:28 Omow watek Jana i Cecylii zwracajac szczegolna uwage na: idealizacje postaci sakralizacje rzeczywistosci arkadyjska wizje swiata otaczajacego bohaterow wymowe tego watku w dyskusji pozytywizmu z romantyzmem 2020-12-15 18:42:48Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 75% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Rozwiąż test i sprawdź!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Sprawdź!. Sprawdź, ile pamiętasz!. Zapisuj ulubione.. Czym jest Narnia?. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. Lew, czarownica i stara szafa" Jak dobrze znasz lekturę?. Maksymalna liczba punktów: 25 1.. Moja nauczycielka od polskiego kazała napisać wypracowanie czym się różni film od książki więc tak nie musicie mi pisać wypracowania ale możecie powiedzieć czym się różni.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Odblokuj dostęp do 8170 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. damianopospiech .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. P.S Za wypracowanie i dyplom daję naj ;)Opis (Streszczenie) książki '" Opowieści z narnii " 2012-11-20 13:14:03; jakie masz wrażenia po przeczytaniu lektury opowieści z narnii 2010-12-07 19:17:22; Streszczenie 1 rozdziału opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa..

Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.

pytanie 1 z 10.. Szkoła latania"!10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraKatalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.Wybierz prawidłową odpowiedź.test z lektury szkolnej pt. opowieści z narnii - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteraniektóre z nich były z pewnością większe od Biblii w kościele.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. C. dziupla wśród korzeni wielkiego drzewa.. Wybierz właściwą odpowiedź.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Nie będę spojlerował.. Zarejestruj się!. Obserwuj autorów.. Zdobywaj obserwujących.test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaTest z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł .. jak widzi to ktoś z mojej klasy niech zostawi komentasz lol.. Testy \ Lektury szkolne \ Opowieść wigilijna; Opowieść wigilijna, test z lekturywiolkaok / sprawdziany testy / język polski / sprawdzian opowieści z narnii.doc Download: sprawdzian opowieści z narnii.doc..

Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.

D. niewielka pieczara wykuta w czerwonawej skale..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt