Sprawdzian ze znajomości lektury oto jest kasia

Pobierz

Edytuj elementy .. Kasia nie radzi sobie z poczuciem odrzucenia, nie rozumie, że młodsza dziewczynka wymaga opieki i uwagi.. Załóż miniblog; Zapomniałem hasła; Zaloguj się .Lektury.. Załóż miniblog; Zapomniałem hasła; Zaloguj się .Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian do lektury oto jest kasia?. W Bullerbyn Gwiazdkę rozpoczyna się od: a) ubierania choinki b) pieczenia pierników c) rozdawania prezentów 12.. Prezenty dla Niego na Walentynki TOP 10.. XCezor 2 lata temu.. ID: .. Test ze znajomości lektury -Oto jest Kasia-by EdytaKrzak: Czytanie - historia by ewapg: Test- czytanie ze zrozumieniem.. Polub.. Połówki migdała znaleźli w swojej kaszy: a) Olle i Lisa b) Bosse i Lisa c) Agda i Oskar 13.Oto jest Kasia to opowieść o małej dziewczynce, która niespodziewanie z najmłodszego dziecka w rodzinie staje się starszą siostrą.. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. Konspekt zajęć dla klasy III - praca z lekturą pt. "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Skrzynia mędrców to: a) karton ze słodyczami b) zbiór książek c) pudełko na wyrwane zęby 11.. Oto jest Kasia - streszczenie, plan wydarzeń .. a wiecznie rozpieszczana przez rodziców traci dobre relacje ze starszym o cztery lata bratem Jurkiem.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Kto jest autorem lektury "Oto jest Kasia"?

wesoly_ro, 2012-11-22 troche krotki ten test Podgląd treści.. Załóż własny blog!Test znajomości lektury "Oto jest Kasia" służy sprawdzeniu stopnia zapoznania się uczniów z treścią książki.. PDF Materiały do wydruku.Sprawdzian z lektury -O psie, który jeździł koleją-.. Co mówi o Tobie aktywność na SameQuizy?. Udostępnij Udostępnij wg Milena285.. Udostępnij.. Opcje.. Czy mógłbyś być posiadaczem Księgi .sprawdzian do lektury oto jest kasia .. Kasia jest bardzo zdolna i ambitna, a nauczyciele cenią ją za ogromną ochotę do nauki, sumienność i niesamowitą pilność.Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna" .. Test znajomości lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Test ze znajomości lektury "Oto Jest Kasia" .Nasi rówieśnicy w lekturach.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. 10 roślin, które oczyszczają powietrze .Play this game to review Education.. Rodzice starali się tego nie zauważać i .. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Znajomość lektury "Sposób na Elfa".. Skomentuj.. Nie generuje wyników na tablicy.. Sądzi, że jeśli zmusi wszystkich, by się nią zainteresowali, to wszystko będzie tak, jak dawniej.. Quiz w Poczekalni.. Pobierz (doc, 23,5 KB)Quiz wiedzy z lektury "Oto jest Kasia".. * Sprawdzian Z Lektury Oto Jest Kasia * Odpowiedzi Sprawdzianu Z Matematyki Liczby I Dzialania Klasa 1 Gimnazjum Exam Connections 3 Test Unit 6 matematyga 2 gimnazjum cwiczenia str 48 Na Dobre I Na Zle Odcnek 255 zad 2 str 65 przyroda cz 2 shakeela rangamma movie scenes dragon ball z kamehastru 2 polski komentarz do fifa 11 bez napisow chomikujOto jest Kasia - streszczenie Tytułowa bohaterka powieści to ośmioletnia dziewczynka - uczennica drugiej klasy szkoły podstawowej..

Pan Tadeusz - test znajomości lektury.

67 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test: Oto jest Kasia - test znajomości lektury 2021 Memorizer.pl | Wykonanie: SpaceLab.Test ze znajomości lektury pt: "Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Publikacja zawiera test dotyczący znajomości lektury klasy III "Oto jest Kasia".. Załóż miniblog; Zapomniałem hasła; Zaloguj się .Sprawdzian ze znajomości lektury "Mały Książę".. Antygona - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Antygona.. Sprawdź się!. Zawiera nieodpowiednie treści?. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Mira Jaworczakowa; Grzegorz Kasdepke; .. Wazonik ze spinaczy do bielizny.. Skomentuj.. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?Mira Jaworczakowa, "Oto jest Kasia" - test z lektury.. Edit"Oto jest Kasia" - przetestuj swoją wiedzę.. Dorastanie nie jest łatwe, zwłaszcza gdy cały świat znienacka staje na głowie!. pytanie 1 z 15.. Dwulicowość Kasi (w szkole miła i grzeczna; w domu agresywna i krnąbrna) stawała się coraz bardziej widoczna i uciążliwa.. o którym serialu jest mowa?. 2) Gdzie mieszka bohaterka książki "Oto jest Kasia"?Jak dobrze znasz lekturę "Oto jest Kasia"?.

...Test z lektury kl. III Oto jest Kasia.

Podobne ćwiczenia ze społeczności.. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. Cele: dydaktyczny - umiejętne dostrzeganie przyczyn i skutków wyróżnianych wydarzeń, - samodzielne uzupełnianie tekstu z lukami,10.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.1) Kto jest autorem książki pt. "Oto jest Kasia"?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Pan TadeuszAntygona - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Antygony.. Pobierz (doc, 31,0 KB) Komentarze.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. 30 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.oto jest kasia.pdf • Mira Jaworczakowa Lektura klasa 3 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.KARTY PRACY • Mira Jaworczakowa, Oto jest Kasia • pliki użytkownika zinco przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 31.jpg, 32.jpgSprawdzian do lektury oto jest kasia to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl..

Sprawdzian z lektury -O psie, który jeździł koleją-.

MrsSarach 4 lata temu.. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. Wymagane logowanie.. 45minut.pl; Publikacje; Nauczanie początkowe; Autor Katarzyna Kreft-Szumilas Data publikacji 2012-03-12 Średnia ocena 4,00 Pobrań 556.. Ruletka jest szablonem otwartym.. Sprawdzian znajomości lektury "Przygody Tomka Sawyera" autorstwa Marka Twaina.sprawdzian do lektury oto jest kasia .. Ustalenie kolejności zdarzeń w powieści "Oto jest Kasia".. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. 'Oto jest Kasia' - test ze znajomości lektury.. Klasa 3 Polski.. Rozwiąż test!4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt