Napisz po niemiecku co robiłeś w wakacje

Pobierz

W domu odpoczywałam.. 2011-02-06 11:24:17 Napisz 10 dowolnych zdań po angielsku .. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Zadanie: napisz 12 zdan w czasie przeszlym co robiles w wakacje po Rozwiązanie: wahrend der sommerfeirne habe ich vor allem viel gefaulentz ausserdem habe ich vor dem computerProsze o pomoc w napisaniu kilku prostych zdań(4-5)w języku niemieckim na temat :" Meine Sommerferien" wraz z tłumaczeniem.. Pozatym długo spałam.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. 3.Gdzie nocowałaś?. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. Są wesołymi dziewczynami.. Maja ma długie blond włosy, niebieskie oczy i jasną karnację natomiast Ania na krótsze włosy piwne.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Napisz gdzie byłeś i co robiłeś na wakacjach.. - Sommerferien, Semesterferiennapisz po niemiecku.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zdania po niemiecku w czasie przeszłym perfekt o wakacjach.. Po południu poszłam do domu.. Pozatym biegałam i jeździłam na rowerze.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Przykłady użycia - "w wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Jak długo byłeś na wakacjach..

Po niemiecku, kilka zdań.

Moi rodzice kupili mi psa.. Zobacz coś spektakularnego - jakieś niesamowity widok, wodostpad, górę.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. W sierpniu często grałam na komputerze.. Ja wakacjach byłem w Warszawie.. Byłam tam z moimi najlepszymi przyjaciółkami: Kasią i Anią.. Proszę o pomoc !. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Na drugi dzień pojechałem na koncert zespołu Metalica.. Co znaczy i jak powiedzieć "wakacje" po niemiecku?. Są nieziemsko śliczne.. Język niemiecki.. Nasz wyjazd trwał miesiąc.. Potem poszłam do szkoły.. Napisz gdzie byłeś i co robiłeś na wakacjach po niemiecku, w czasie przeszłym, perfect.. 2.Czym pojechałaś?. Jaka była Pogoda 2009-10-11 18:43:46; Napisz po niemiecku 2013-05-26 13:30:35; Napisz co robiłeś w wakacje?. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.wakacje - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. mam napisac po niemiecku najmniej 120 znakow pomocy.Moje wakacje - wypracowanie (po wakacjach) Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.. W wolnym czasie chodziłam na zakupy z moimi przyjaciółmi.. Polish Jako młody chłopiec w każde wakacje byłem w parku narodowym.Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w czasie przeszłym..

Czym pojechałeś na wakacje 5.

Maja i Ania mają 16 lat.. Z GÓRY DZIEKUJE!. Będe wdzieczna.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po niemiecku .Napisz 15 zdań po niemiecku o tym co robiłeś w wakacje.. [NIEM] Witam.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. 6.Czy ci się podobało i dlaczego?Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Napisz jak dlugo bedzie trwała podroz i co bedziesz robic .. Opalałam się i pływałam.. - Nie traciłem czasu na brednie - spotykałem sie bardzo czesto z przyjaciólmi - poznało sie nowych znajomych.Napisz wypracowanie co robiłaś w wakacje po niemiecku w czasie Perfekt 1.Gdzie spędziałaś wakacje ?. Coś, co sprawi, że nabierzesz szacunku i respektu do natury.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. Wakacje upłynęły bardzo szybko.. Z kim byłeś na wakacjach.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Zjadłam obiad.. :) Musze napisac pare zdań to co robilem na wakacjach , a robilem: - grałem na komputzerze - Duzo czasu spedzałem na rowerze.. Wieczorem byłem w kinie.. Jak po niemiecku w czasie Perfekt będzie: 1.Gdzie byłeś na wakacjach.. 4.Co tam robiłaś?. Np.W wakacje jeździłam na rowerze itp.Nie chodzi mi o … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Kilka zdań po Niemiecku "Co robilem na Wakacjach " 2010-09-08 20:48:59 6 zdań (najmniej) po niemiecku o wakacjach w czasie przeszłym 2011-11-25 10:18:23 napisz 10 zdań o wakacjach .Kilka zdań po Niemiecku "Co robilem na Wakacjach" Czesc, jestem cienki z J. niemieckiego wiec prosze was o pomoc..

Co tam robiłeś 6.

W trzecim dniu odpoczywałem na basenie.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. 5.Co zwiedziłaś?. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. :)Napisz do kolegi list(po niemiecku) na 50 słów jak spędziłeś wakacje ,w jakim terminie,jaka była pogoda i z kim i co tam robiłeś .Zaproponuj wspólny wyjazd po niemiecku ma być pliss niech ktoś napisze w miarę prostym języki.Ma być napisane nieformalnieE-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Zwiedzałem Pałac Kultury.. Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. Przeczytałam trzy książki.. 2013-11-07 20:25:43 napisz list po niemiecku do kolezanki co robiles w wakacje /ferie.Zadanie: napisz list do kolegi z niemiec opisz w nim jak spędziłeś wakacje,uwzględnij następujące punkty, gdzie byłeś, co robiłeś, kogo poznałeś, i co Rozwiązanie: po niemiecku hallo martin, was hast du w hrend der sommerferien gemacht ich bin 3Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas zJest w czym wybierać, a w czasach Gruponów i innych tego typu serwisów, aktywności wcale nie są burżujstwem..

W wakacje letnie byłam nad morzem.

Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Razem z Przyjaciółką byłam w Hiszpanii.. Opis ferii zimowych po niemiecku ( tylko nie z tłumacza ) w czasie teraźniejszym Daje .Napisz 5 zdań po angielsku gdzie spędzisz wakacje?. Pomuszcie zadanie z niemieckiego daje naj Napisz opis dnia w czasie PEERFECT po niemiecku od wstania do pojscia spac z Gory dziekuje.. Potem umyłam .Strony: 1 2. gdzie spędziłeś swoje ostatnie wakacje po angielsku holidays angielski opis wakacji po .. dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan .. "Moje wakacje" - opis po angielsku .Jak mineły mi wakacje - opowiadanie.. 3.poinformujesz go ile ma kosztowac i co jest wliczone w cene..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt