Przykładowe sprawozdanie nauczyciela mianowanego

Pobierz

Przykładowe opisy i analizy 4.. Staż na nauczyciela mianowanego może bowiem rozpocząć osoba, która od dwóch lat jest nauczycielem kontraktowym (lub od roku, jeśli posiada stopień naukowy doktora), a jego długość to 9 .Znalazłam przykładowe pytania zadawane nauczycielom starającym się o stopień nauczyciela dyplomowanego - pokrywają się one z moimi, więc podaję link, może z nich skorzystacie -> Przykładowe pytania na nauczyciela dyplomowanego.. Moszczenica.. 2. rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 marca 2013 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli (Dz. U. poz. 393); 3.SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA MIANOWANEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O AWANS NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO IMIĘ I NAZWISKO: mgr Gabriela Jasińska- Duda MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU: Miejskie Przedszkolu nr 7 im.. 2 pkt.. Ewa Fugowska nauczyciel mianowany Szkoły Podstawowej nr 39 w Gliwicach.. Wstęp.. Mój staż trwał 2 lata i 9 miesięcy, rozpoczął się dnia 1 września 2009 roku, a ukończył 31 maja 2012 r.Szczegółowe sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień nauczyciela mianowanego.. Data złożenia sprawozdania z pierwszego roku stażu : czerwiec 2018 roku Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień zawodowy nauczyciela mianowanego za okres stażu od 1 września 2017 r. do 31 maja 2018 r.Nauczyciel mianowany - awans zawodowy: przepisy prawa, podpowiedzi, dobre rady o planowaniu, realizacji stażu, a także przygotowaniu do egzaminu..

Arkusz samooceny pracy nauczyciela.

8 ust.. Sieradz.Poniżej przedstawiam przykładowe pytania, które mogą pojawić się podczas komisji egzaminacyjnej na stopień nauczyciela mianowanego.. Podjęłam .SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA KONTRAKTOWEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O STOPIEŃ NAUCZYCIELA MIANOWANEGO Imię i nazwisko nauczyciela odbywającego staż: mgr Kamila Duda Nauczany przedmiot: wychowawca w świetlicy Posiadane kwalifikacje: Wychowanie fizyczne, studia magisterskie, Politechnika Opolska (2012 r.) Instruktor piłki siatkowej, Politechnika Opolska (2010 r .Niniejsze sprawozdanie powstało w związku z zakończeniem przeze mnie stażu na stopień nauczyciela mianowanego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Zarzeczu Łukowskim oraz Zespole Szkół w Czerśli.. Jestem nauczycielem - bibliotekarzem z dwudziestodwuletnim stażem pracy pedagogicznej.Jedni nauczyciele pisali plan rozwoju zawodowego według par.. sprawozdanie z realizacji stażu również przekazuje się dyrektorowi szkoły, ..

Został mi jeszcze rok ale już się zastanawiam jak napisać sprawozdanie.

Bez względu na to, według którego ustępu pisałeś plan (1 lub 2), to sprawozdanie należy pisać według wymagań niezbędnych, czyli par.. Czas trwania stażu: 2 lata i 9 miesięcy 2.Nauczyciel mianowany.. Uzyskanie stopnia nauczyciela mianowanego jest już dużo trudniejsze, czas do jego osiągnięcia również się rozszerza.. Projekt oceny dorobku zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o awans na stopień nauczyciela mianowanego Barbara Opaska; Wykorzystywanie w pracy technologii informacyjnej i komunikacyjnej Monika Fijałkowska-Świostek "Plan rozwoju nauczyciela mianowanego ubiegającego się o stopień zawodowy nauczyciela .Samoocena w portalu Edux.pl.. M. Montessori w Sochaczewie Terminarz; 1.. Powrót.. Z tego co wiem u nas wszystkie nauczycielki które robiły awans pisały sprawozdanie ręcznie a wy coś fajnego piszecie o prezentacji.Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanego Ewy Fugowskiej.. Poniżej zamieszczam link do przykładowego sprawozdania.SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA STAŻYSTY UBIEGAJĄCEGO SIĘ O STOPIEŃ AWANSU NAUCZYCIELA KONTRAKOTWEGO Imię i nazwisko stażysty: Agnieszka Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego, logopeda Miejsce zatrudnienia: Okres trwania stażu: 10.09.2018 - 09.09.2019 Imię i nazwisko opiekuna stażu: Michalina3.4..

egzamin i komisja 2020. porównanie wymagań niezbędnych do uzyskania stopnia nauczyciela mianowanego.

Również na stronie Kuratorium Oświaty w Krakowie znajdziecie przydatne informacje -> kliknij tutaj.. Rozmowa kwalifikacyjna Poradnik udostępniany jest w formie pliku PDF.. Pytania częściowo wypracowane zostały podczas szkolenia na eksperta, ułożone przeze mnie oraz wyszukane w internencie.. Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.1 SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA STAŻYSTY Imię i nazwisko: Joanna Miarka - Żukowska Miejsce pracy: Niepubliczne Przedszkole im.. Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego odbywającego staż na stopień nauczyciela mianowanego za okres od września 2018 r. do stycznia 2019 r.8.. Można go wydrukować na domowej drukarce.. Vademecum awansu zawodowego nauczycieli Stanowi on uzupełnienie poradników, które oferujemy w naszym serwisie dla kandydatów na nauczyciela kontraktowego, mianowanego i dyplomowanego.Lepsza Strona Edukacji - kursy i szkolenia dla nauczycieli "Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.. 8 ust.. Przykładowa prezentacja multimedialna.. Pytania do poszczególnych wymagań niezbędnych do uzyskania stopnia nauczyciela mianowanego: 1) umiejętność organizacji i .Kolejna prezentacja zawiera przykładowe zapisy w sprawozdaniu, informacje o prezentacji dorobku zawodowego oraz przebiegu komisji egzaminacyjnej..

W dniu 1 września 2016 roku rozpoczęłam staż na stopień nauczyciela mianowanego, który zakończył się 31 maja 2019 roku.

8 ust.. Pracuję jako nauczyciel w ….. od 1 września 2012 roku.. Cechy prezentacji multimedialnejsprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanego ubiegajĄcego siĘ o awans zawodowy na stopieŃ nauczyciela dyplomowanego dotyczy § 8 ust.. Sprawozdanie uwzględnia działania podejmowane w czasie edukacji zdalnej To przykładowe sprawozdanie przyda się osobom, które: już zaczęły pisać swoje sprawozdania i utknęły w martwym punkcie; potrzebują potwierdzenia, że to, co do tej pory napisały, napisały dobrze.Sprawozdanie cząstkowe z realizacji planu rozwoju 1 5,0 (2020-12-11) Sprawozdanie cząstkowe z realizacji planu rozwoju ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA MIANOWANEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O STOPIEŃ ZAWODOWY NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO.. 1 wychowanie fizyczne (2020-08-02)Cześć dziewczynki, dawno tu nie zaglądałam bo zajęłam się swoim awansem na nauczyciela mianowanego.. "Awans zawodowy nauczyciela na uzyskanie stopnia nauczyciela mianowanego Podstawa prawna: PODSTAWA PRAWNA: 1. ustawa z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela zmiany 2018r.. Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.. To przykładowe sprawozdanie przyda się osobom, które: - redagują sprawozdania cząstkowe ze stażu, który rozpoczęli 1 września 2018 i później,Oto moja propozycja sprawozdaniu z niektórych, najczęściej podejmowanych działań przez nauczycieli.. Sprawozdanie cząstkowe z realizacji zadań zawartych w planie rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanego starającego się o awans zawodowy na stopień nauczyciela dyplomowanego za I semestr roku szkolnego 2013/2014SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA MIANOWANEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O STOPIEŃ NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO Imię i nazwisko: Krzysztof Święs Nazwa szkoły: Gimnazjum w Ptaszkowej Adres szkoły: Ptaszkowa 406, 33-333 Ptaszkowa Przedmiot: Informatyka, zajęcia techniczneSprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień zawodowy nauczyciela mianowanego za okres stażu od 1 września 2014 r. do 31 maja 2016 r. Niniejsze sprawozdanie powstało w związku z zakończeniem przeze mnie stażu na stopień nauczyciela mianowanego.Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień zawodowego nauczyciela mianowanego.. Zostało napisane na podstawie § 7 Rozporządzenia MENiS z dnia 1 marca 2013 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli.Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego w okresie stażu na stopień zawodowy nauczyciela mianowanego.. 1 Rozporządzenia z 2013 r., a inni według par..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt