Plan wydarzeń wybranej przygody pinokia

Pobierz

Powieszenie pajaca na Wielkim Dębie.. Pajac raz jeszcze spotyka Lisa i Kota.. 74% Napisz list do Wróżki, w którym przekonasz ją , że Pinokio zasłużył na to , by stać się chłopcemCarlo Collodi "Pinokio" - plan wydarzeń.. Ogniojad łapie Pinokia .. Następnie jej stangret Medor - ogromny pudel - nas rozkaz Wróżki zaprzągł karocę i przywiózł ledwie żywego Pinokia do domu Wróżki.. Jedna przygoda Adama Cisowskiego ("Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego) Niezwykła przygoda Ani (na podstawie "Ani z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery)Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Plan wydarzeń PinokiaWalka Pinokia z kumplami.. Spotkanie z lisem i kotem.. W mieście Chwytajcymbałów.. 6.Pajac w teatrze lalek dyrektora Ogniojada.. 6.Zamknięcie Dżepetta w więzieniu.. 13.Poszukiwanie Dżeppetta.. Pinokio w roli podwórzowego psa.. 4.Pinokio próbuje radzić sobie sam.. Pinokio niezasłużenie aresztowany.. Została przetłumaczona na dwieście czterdzieści języków i chyba nie ma na świecie nikogo, kto nie słyszałby o przygodach niesfornego pajacyka.Pinokio, przygoda w przyszłości - francusko-hiszpańsko-kanadyjski film fabularny z 2004 roku z nową wersją historii Pinokia (ukazanego jako robota) Pinokio - opowieść o chłopcu z drewna - włosko-brytyjski dwuczęściowy film fabularny z 2008; Bibliografia.. więc bardzo was prosze o ten plan jednego wydarzenia..

...Plan wydarzeń wybranej przygody Pinokia.

Pinokio idzie do szkoły.. Opowiadanie; Każda przygoda to życiowa lekcja.. Zapowiedź przemiany w chłopca.Przygoda Pinokia - opowiadanie na podstawie książki Książka Carlo Collodiego pod tytułem "Pinokio" należy do najbardziej popularnych dzieł literatury dla dzieci.. Pomoc dzieweczki o Błękitnych Włosach.. Płacz Pinokia.. Pajacyk uznany przez rybaka za rybę.. 72% Carlo Collodi "Pinokio" - plan wydarzeń.. wiem że nie ma pytania ale nie wiem jakie moge dać.. 4.Dżeppetto w więzieniu.. 3.Ucieczka Pinokio.. 8.Wyjście z domu w poszukiwaniu jedzenia.. Złamana noga Pinokia.. Dziwne dźwięki wydawane przez pieniek.Najciekawsza przygoda Pinokia.. Pinokio-osioł sprzedany w skórę.. Ośle uszy na głowie kukły.. Podróż do Krainy Głupków.. 9.Powrót do domu i zaśnięcie przy kominku.. sporządz plan wydarzeń do wybranej przygody Pinokia w formie zdań oznajmujących.. Dżeppetto i Pinokio wzajemnie się .Pinokio - skrócony plan wydarzeń, 1.. Wędrówka do Krainy Głupków.. Wyjście na powitanie tatusia.. najlepiej krótki.Przydatność 65% Najciekawsza przygoda Pinokia.. Dla mnie najciekawsza przygoda Pinokia bylo gdy Pinokio uciekl ze swojego przyjecia w poszukiwaniu swojego kolegi Knota.Kolega namowil go aby razem z nim wyjechal do Krainy Zabawek,gdzie czas beda spedzac tylko na zabawie i wiecznych wakacjach.O polnocy przybyl woz z dwunastoma parami osiolkow.Mimo ze Pinokio slyszal cieniutki glos ze zle robi .Przydatność 65% Najciekawsza przygoda Pinokia..

Plan wydarzeń Pinokia.

Carlo Collodi, Pinokio, Wydawnictwo Skrzat, 2007.plan wydarzeń do Pinokia Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: andzia10 19.4.2010 (18:40) plan wydarzeń do Pinokia Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 4 rozwiązania: autor: andzia10 19.4.2010 (18:41) 1) opisz w co najmniej 5 zdaniach jeden dzień, w którym nie minąłeś Przedmiot: Język polski .Przydatność 70% Carlo Collodi "Pinokio" - plan wydarzeń.. Pinokio ucieka z domu.. W domu dobrej Wróżki.. Otrzymanie monet od Ogniojada.. Kłamstwo na temat pieniędzy.. 2012-03-25 21:21:47; plan wydarzeń 1 z przygód Pinokia 2010-02-21 18:03:56; plan wydarzeń z hobbita przygody 2011-03-12 19:33:59; Plan wydarzeń przygody Tomka Sawyera 2011-05-14 13:52:27; Plan wydarzeń przygody tomka sawyera 2010-03-03 19:36:06; Ułóż plan wydarzeń do ballady pani twardowska .Pinokio - Plan wydarzeń.. 2011-11-18 17:49:43 Ułóż plan wydarzeń przygody PINOKIA 2013-02-07 23:05:541..

Plan wydarzeń.

65% Kot i Lis namawiają Pinokia żeby szedł do krainy cudów.. Wyrzeźbienie przez Dżeppetta pajacyka - Pinokia.Pajac raz jeszcze spotyka Lisa i Kota.. Szachrajstwo lisa i kota.. Dżepetto naprawia Pinokia i wysyła go do szkoły.. Dżeppetto zostaje zamknięty w więzieniu.. Ucieczka Pinokia.. 10.Chęć wysłania Pinokia do szkoły, sprzedanie własnego kaftana przez Dżepetta i zakupienie elementarza 11.Sprzedanie elementarza przez chłopca w celu zdobycia pieniędzy na przedstawienie marionetek75% Plan Wydarzeń pinokia; 65% Kot i Lis namawiają Pinokia żeby szedł do krainy cudów.. Znalezienie kawałka drewna przez Majstra Antonia.. Powieszenie Pinokia.. Spotkanie z Lisem i Kotem.. Ogniojad łapie Pinokia.. prosze o odpowiedz na treść która sie znajduje wyżej.. 2012-03-25 21:21:47 Napisz plan wydarzeń ,, przygód Tomka Sawyera'' w 10 punktach-dotyczy całej książki!. Orzekli, po długich sporach, że pajac żyje, lecz jest bliski śmierci.. Wyrzeźbienie Pinokia.. Pinokio idzie do szkoły.. Pinokio sprzedaje podręcznik i idzie do cyrku.. 9.Pobyt w domu Wróżki.. Opowiadanie.. 4.Ucieczka Pinokia z domu.. Chłopcy i marionetka zamienieni w osły.. Pinokio w więzieniu .O pinokiu plan wydarzeń wybranej przygody Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. 2.Dżeppetto wykonuje pajacyka- Pinokia..

(2/2) Pinokio - plan wydarzeń, 48.

5.Złożenie na policji fałszywej skargi na swojego ojca.. 75% Plan zdarzeń do "Pinokia" 72% Carlo Collodi "Pinokio" - plan wydarzeń.. Przemiana w pajacyka.Zadanie: opowiedz wybraną przygodę pinokia pamiętaj o Rozwiązanie:gdy pinokio odnalazł dżeppetta fale się coraz mniej uspokoiły ale biedny pinokio zobaczył że łódka jest rozerwana był bardzo przerażony wtedy pinokio zobaczył jakąś wyspe ale pinokio nie wiedział że to wieloryb wieloryb chciał się napić troche wody pinokio usłyszał że coś się rusza w wodzie wtedy .Najciekawsza przygoda Pinokia.. Pinokio w drodze do Krainy Leniów.. Na jej wezwanie przybyli także medycy: Kruk, Sowa i gadający Świerszcz.. 74% Napisz list do Wróżki, w którym przekonasz ją , że Pinokio zasłużył na to , by stać się chłopcemPlan wydarzeń 1.. Uczciwa nauka pajacyka.. 5.Pinokio idzie do szkoły.. Pajac w teatrze lalek dyrektora Ogniojada.. 7.Wędrówka do Krainy Głupków 8.Napad zbójców 9.W domu dobrej Wróżki 10.Spotkanie z Lisem i Kotem 11.W mieście Chwytajcymbałow 12.Pinokio w roli podwórzowego psa.. Powrót Pinokia do Wróżki.. Napisz plan wydarzeń Pinokia.Ułóż plan wydarzeń przygody PINOKIA 2013-02-07 23:05:54 plan wydarzeń z hobbita przygody 2011-03-12 19:33:59 Muszę przygotować plan wydarzeń do wybranej przygody z książki Ten Obcy .Plan wydarzeń 1.Mówiące drewno w pracowni Antonia.. Pinokio odgrywa rolę psa.. Dżeppetto rzeźbi pajacyka - Pinokia.. Dżepetto w więzieniu.. 7.Samotny pobyt Pinokia w domu.. Gorzkie lekarstwo.. 11.Przygoda w mieście ChwytajcymbałówMateriał dydaktyczny | Znalezienie gadającego drewna rzez Wisienkę., Podarunek dla Dżepetta., Wrzeźbienie Pinokia., Pobyt Dżepetta w więzieniu.Plan wydarzeń wybranej przygody Pinokia.. Pobyt Pinokia na Wyspie Pracowitych Pszczół.. Spotkanie Lisa i Kota w drodzeJula_namaste.. Dżeppetto z niezwykłego drewna struga pajaca.. Znalezienie kawałka drewna przez Majstra Antonia.. 11.Przygoda w mieście Chwytajcymbałów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt