Prezentacja o rodzinie po niemiecku

Pobierz

eine Kinderreiche Familie - rodzina wielodzietna.. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Rodzina po niemiecku.. Lubi czytać książki i oglądać filmy.. Moja mama jest księgową.. INFORMACJE OGÓLNE Terytorium Niemiec liczy 357 000 km2 i rozciąga się od Morza Północnego i Bałtyku na północy aż po Alpy na południu.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jedzenie po niemiecku to kolejna grupa słówek, którą warto poznać.. rodzina - die Familie.. Niemcy-ciekawostki Jest tam aż 600 gatunków piwa.. Poniżej zamieszczam prezentację multimedialną dotyczącą rodziny oraz przykładowy scenariusz zajęć i kilka kart pracy prezentacja została zapisana w programie PowerPoint i uruchamia się po kliknięciu myszką .Nawet jeżeli temat prezentacji jest dla nas czymś prostym, to jego przedstawienie w odpowiedni sposób znacząco wypływa na jego odbiór..

Członkowie rodziny po niemiecku.

Ja nazywam się Daniela i mam 14 lat.. Potrzebuję zwrotów, które mogą mi się przydać.. Pierwszą książkę wydano w języku niemieckim.. W skrócie chodzi o to, że każda litera ma przypisane imię.. Mam na imię Robert.. Fotografuję chętnie naturę.. Nie spędzamy aż tyle czasu razem, ale się kochamy.. Moja rodzina jest miła i sympatyczna.. W Niemczech bardzo często proszeni będziemy o przeliterowanie imienia czy nazwiska..

Żurek to po niemiecku: die Mehlsuppe.

Stolica Niemiec - Berlin W"RODZINA" - prezentacja multimedialna.. Kultura Odbierając telefon w Niemczech nie mówimy "słucham", a podajemy swoje nazwisko .. Polish Jeśli prezentacja ma objąć wszystkie zdjęcia, nie zaznaczaj żadnego z nich.Rodzina uczy nas, jak żyć, kształtuje charakter, uczy odróżniać dobre od złego… Ważnym jest więc pielęgnować więzy rodzinne i dbać o dobre stosunki z krewnymi.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Moja mama ma na imię Małgorzata.. Po niemieckich drogach o Bcznej dBugo[ci 644,5 tys. km (dane z 2006 r.), w tym ponad 12 tys. km autostrad, jezdzi ponad 46 mln samochodów osobowych i 8 mln ciˇ|arowych.. Równie wa| n rolˇ odgrywa sie kolejowa o Bcznej dBugo[ci 48 215 km (dane z 2006 r.), szczególnie produkowane od 1991 superszybkie poci giPS.. DEUTSCHLAND- SYMBOLE NARODOWE FLAGGE- FLAGA WAPPENGODŁO 2.. Mój tata jest sprzedawcą .. Prezentacja na wybrany temat jest też bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na ocenę końcową całego egzaminu z języka niemieckiego w programie IB SL/HL (ale również na maturze czy egzaminie DSD).Niemcy - prezentacja 1. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jestem uzdolniona językowo - mówię po angielsku, niemiecku i francusku.. Ich bin ein Einzelkind.prezentacje na niemiecki..

der Sohn [ der Zon ] - syn.Opis rodziny po niemiecku.

Mam dużo krewnych.. Mam dwie babcie i dwóch dziadków.Prezentacje • Niemiecki • pliki użytkownika a_shi_a przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Freundschaft.ppt, Der Einfluss der Werbung auf unser Leben.ppt Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. Nie mam rodzeństwa.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.. Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. Prezentacja programu PowerPoint Author: Admin Created Date:Plik prezentacja niemiecki.ppt na koncie użytkownika madafak1 • folder niemiecki • Data dodania: 9 cze 2013.. Uprzejmie dziękuję za czas poświęcony na udostępnianie tego postu dalej.Członkowie rodziny po niemiecku.. Z pewnością przydadzą się nam one w codziennym życiu, podczas robienia zakupów, lub czytania przepisów kulinarnych.. die Eltern [ di Eltern ] - rodzicie.. Uczęszczam do gimnazjum.. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię ..

Przedstawianie się po niemiecku: literowanie.

, pochodzę z Polski.Opis mojej rodziny po niemiecku?. Moja rodzina nie jest duża.. Jest tam 300 gatunków chleba i aż 100 gatunków kiełbasy.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem .Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: "Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Mieszkam tylko .. Oto członkowie rodziny po niemiecku: Rodzice - die Eltern: der Vater/Papa - ojciec/tato.. Mam przygotować prezentacje na niemiecki o Warszawie i Wielkanocy w Niemczech.. eine Kinderlose Familie - rodzina bezdzietna.. Dzieci - die Kinder: der Sohn - syn.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. 30 sierpnia 2015 admin Grupy słówek.. Aby lepiej je sobie utrwalić możecie pójść do kuchni i spróbować nazwać jak najwięcej rodzajów jedzenia po niemiecku.Niemiecki po ludzkukomunikacyjnego.. Członkowie rodziny po niemiecku Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt