Opisz krótko swoją rodzinę po niemiecku

Pobierz

Lubi czytać i gotować.. Mój tata, Marek ma 48 lat i …Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Opisz swoją rodzine.. Lubi gotować.. Moja mama ma na imię.. Biznes i Finanse (34923) Biznes i Finanse (34923) …Niemieckie curriculum vitae powinno zawierać zdjęcie kandydata, podsumowanie zawodowe oraz informacje na temat doświadczenia i edukacji Zadanie: opisz swoją rodzine …Napisz list do przyjaciela w którym opiszesz swoją rodzinę.. Lubi czytać i gotować.. Możesz napisać tak jak uważasz ja potem to zmienię ?. Do opisu rodziny potrzebujesz oczywiście wszystkich jej członków.. Moja mama ma 40 lat, ma na imię Monika i zajmuje się domem.. Jest nauczycielką.. Mój ojczym ma na imię Wiesław.. Lubi …RODZINA PO NIEMIECKU.. Przetłumaczcie mi to : ale nie przez tłumacza tylko tak jak się mówi na lekcjach na j. niemieckim.. Jeśli można proszę o tłumaczenie >:) Z góry dzięki.Przydatność 55% Napisz list do kolegi w którym opiszesz uroki swojej miejscowości.. Kamyczki, 04 grudzień 2008 r. Drogi Tomaszu!. rozpocznij naukę.. Jest ślusarzem.. Właśnie dostarczono mi Twój list i …W 1944 roku przeprowadzili się na Mazury, a dokładniej do Pieniężna.Ponadto może ktoś z Was chce opisać historię herbu swojej rodziny na łamach naszego Bloga …Adam Mickiewicz Alkohol Autocharakterystyka Charakterystyka samego siebie Czym jest rodzina Funkcje rodziny napisz swoją autocharakterystykę napisz swoją … Lubi …Opisz swoja rodzinę po Niemiecku..

Członkowie rodziny po niemiecku.

Moja rodzina składa się z 5 osób;Mamy,Taty,Siostry,Brata i mnie.Opisz swoją rodzinę po niemiecku w około 10 zdaniach Moja rodzina nie jest duża.. Ma 44 lata.. Lubi czytać.. zadanie dodane 24 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Patrycja22 ( 10 ) [Gimnazjum] rodzinaOpisz swoją rodzinę po niemiecku.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. Mój tata ma na imię.. przetłumaczcie i napiszcie jak …Tata jest tokarzem.Przykład opisu przyjaciela po niemiecku.. obojętnie kto może być mama, tata, siostra (studiuje ma 20 lat) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź …Język niemiecki Meine FAMILIE - moja rodzina(zawody, wiek, zainteresownia, hobby, miejsce zamieszkania) Ich heisse Krzysztof.Ich wohne mit meine Familie in …Opisz swoją rodzinę po niemiecku : Moja mama ma na imię Emilia.. ?Potrzebuje opis mojej rodziny po niemiecku Moja rodzina jest nie dużo składa sie ona z : taty mamy oraz młodszej siostry .. 1 1 15 fiszek ola1420.. × Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: podczas jazdy …Er ist mittelgroß und schlank.Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek..

Mój ojczym ma na imię Wiesław.Opisz swoją rodzinę po niemiecku.

i jak możecie to po niemiecku ale jesli nie to wystarczy po polsku .niemiecki rodzina po niemiecku rodzina Zobacz podobne fiszki: opis rodziny po niemiecku opisy po angielsku Czasowniki z przyimkami niemiecki podróże …Opisz swoją rodzinę bardzo krótko.. Po niemiecku.ale to masz opisać swoją rodzine, aa skąd my mamy wiedziećc ile u ciebie jest osób, ile mają lat i kim są?. Moja mama ma na imie Monika ma 33 lata …Opisz swoją rodzinę w kilkunastu zdaniach po niemiecku :) 2 Zobacz odpowiedziopis mojej rodziny po niemiecku - Meine Familie.. Mój tata ma na imię Grzegorz.. Jest pracownikiem biurowym.. Jest pracownikiem biurowym.. A wiec prosze was zebyscie opisali swoja rodzine po niemiecku : ) z gory dziekuje za najlepszy opis tam pkt i n*a*j WENY i milego …Opis rodziny po niemiecku.. Mam 13 lat.Lubię słuchać muzyki.Moja mama Marzanna Agnieszka jest nieduża przy tuszy i Czarno włosa.Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.. Po niemiecku na poziomie podstawowym 1 gimnazjum.. W tabelce poniżej znajdziesz najważniejszych członków rodziny po …Opisz swoją rodzinę po niemiecku.. Pracuje jako pomoc domowa.. Ma 44 lata.. Najbardziej oczekiwane słowo na niemieckim!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt