Charakterystyka wyżła niemieckiego krótkowłosego

Pobierz

Opublikowano: 8 października 2017.. Opis.. Psy przyszły na świat 29 sierpnia Wszystkie szczeniaki będą zachipowane, z metryką i zaszczepione Wyżeł niemiecki krótkowłosy - niezawodny, rodzinny pies myśliwski Z nosem przy ziemi, przemierzając pola i lasy — to ulubione zajęcie wyżła niemieckiego krótkowłosego.Zanim kupisz wyżła niemieckiego krótkowłosego.. Prawidłowa waga mieści się w przedziale od 30 do 40 kilogramów.Wyżeł niemiecki krótkowłosy - szczeniaki (pies, suka) rodowód ZKwP.. Zgryz idealnie nożycowy, pełne uzębienie (42 zęby).. Wymaga obowiązkowo zadania i najlepiej nadaje się do polowania.. Nazwa rasy pochodzi od Karola Augusta, księcia Weimaru.. Na co dzień są to psy o zrównoważonym temperamencie, nieagresywne, ale i niebojaźliwe.Opis: hodowli Biantora urodziły się szczenięta wyżła niemieckiego krótkowłosego.. Inni twierdzą, że jest to rasa autochtoniczna - krzyżówka przodków krótkowłosego wyżła niemieckiego i innych psów myśliwskich.29.07.2021 w hodowli Biantora urodziły się szczenięta wyżła niemieckiego krótkowłosego.. Wyżeł niemiecki charakter.. Wyżeł niemiecki krótkowłosy jest bardzo rozpoznawalny dzięki wyróżniającemu się wyglądowi i dumnemu portowi.. Po polujących rodzicach ur.15.07.2021r.. 7 suczek i 6 psów.. Nazwa stowarzyszenia (związku): FHZR.. Jej ciało jest smukłe i harmonijne.. Głowa jest proporcjonalna do reszty ciała.Wyżeł niemiecki krótkowłosy..

Greyster z wyglądu najbardziej przypomina krótkowłosego wyżła niemieckiego.

Wyżeł niemiecki krótkowłosy ma duży temperament, jest pewny siebie, zrównoważony, energiczny, z ogromną pasją myśliwską.. Jest wysoki, mocno umięśniony i ma typowo atletyczną sylwetkę.. Zgadzam się, że wyżeł niemiecki to pies o łagodnym charakterze i klasycznej urodzie.. Posiadają mocne, dobrze zarysowane mięśnie, które idealnie nadają się do intensywnej aktywności fizycznej i długich dni polowań.Vizsla ma szlachetną głowę o kufie nieco krótszej od połowy długości całej głowy, dobrze rozwiniętych i szerokich nozdrzach.. Na kształtnej głowie znajdują się szeroko rozstawione, zwisające uszy, które wyraźnie przylegają do czaszki.. Ma suchą, szlachetną głowę z dobrze rozwiniętymi nozdrzami.Wyżeł niemiecki pochodzi od staroniemieckiego wyżła krótkowłosego odznaczającego się ciężką budową, flegmatycznym usposobieniem i dolnym wiatrem.. Aby zapobiec tego rodzaju zachowaniom, trzeba zapoznawać pupila (od bardzo młodego wieku) z innymi psami i ludźmi.Wyżły niemieckie krótkowłose.. Pierwsze psy myśliwskie odznaczały się dość flegmatycznym usposobieniem i wolnymi chodami.Charakterystyka i wygląd Wyżeł niemiecki krótkowłosy jest wysportowanym i zrównoważonym psem.. Dziś dążąc ku idealnemu przedstawicielowi rasy , wyżła niemieckiego krótkowłosego charakteryzuje szybkość chodów, wytrwałość, górny wiatr, sposób szukania i przekładania .Charakter..

Drogi przyszły właścicielu wyżła, musisz wiedzieć, jakie diablątko zagości w twoim domu.

Zapraszam do rezerwacji.. 29.07.2021 w hodowli Biantora urodziły się szczenięta wyżła niemieckiego krótkowłosego.Wyżeł niemiecki krótkowłosy - niezawodny, rodzinny pies myśliwski Z nosem przy ziemi, przemierzając pola i lasy — to ulubione zajęcie wyżła niemieckiego krótkowłosego.. Długość tułowia tylko nieznacznie przewyższa wysokość w kłębie.. Psy » Psy rasoweCzęstochowa, śląskie Wyżeł niemiecki krótkowłosy.. Charakterystyka Wygląd.. Oznacza to, że ma on tendencję do postrzegania siebie jako samca alfa.. Do odbioru w połowie września.. Przemyślane skojarzenie powinno dać miot szczeniaków ukierunkowanych zarówno łowiecko jak i pod względem eksterieru.Opis: Witam posiadam na sprzedaż szczeniaki wyżła niemieckiego FCI ZKwP Hodowla Racjonalne Polowanie.. Pies ten miał przybyć do Niemiec około XV wieku.. Wydziela pewną moc.Greyster - opis rasy.. Pies jest mieszanką ras wodnych, a także ogarów i wyżłów.Jak wygląda wyżeł vizsla szorstkowłosy (wyżeł węgierski) Jest to pies szczupłej budowy, dość rosły, nieco mocniejszy od krótkowłosego.. Wyżeł niemiecki jest psem o dobrze wykształconym instynkcie łowieckim, nadającym się do pracy zarówno na lądzie, jak i w wodzie, świetnie tropiącym i aportującym..

Poza tym pod względem proporcji i wielkości niczym nie różni się od swojego krótkowłosego przodka.

Korzenie rasy sięgają czasów średniowiecznych.. Dlatego odpowiedzialni hodowcy z reguły oddają szczenięta tylko myśliwym.Opis: 6 października 2021 r przyszły na świat szczeniaki wyżła niemieckiego krótkowłosego, 7 suczek oraz 3 pieski.Rodzice szczeniąt aktywnie polujący ( filmy do wglądu) o silnym temperamencie łowieckim a zarazem łagodnym usposobieniu.. Ciemnobrązowe oczy mają kształt migdałów, są średniej wielkości, wypływa z nich inteligentne, pełne czujności spojrzenie.W 1897 r. do publicznego obiegu trafiła "Księga hodowli wyżła niemieckiego krótkowłosego" ("Zuchtbuch Deutsch-Kurzhaar") autorstwa Albrechta de Solms-Braunfelda, w której znalazły się informacje o cechach rasy, zasadach hodowli, ocenie eksterieru i metodach przeprowadzania prób pracy.. Szczęki silne, umięśnione.. Uważa się, że ta rasa pochodzi od psów przypominających wyżła niemieckiego krótkowłosego, z domieszką krwi bloodhounda i co najmniej jednego innego posokowca.. Kolor nosa w odcieniu umaszczenia.. Wszystko o rasach psów.. Oczy lekko owalne, średniej wielkości, brązowe - im ciemniejsze, tym lepiej.Wyżły niemieckie to psy, które charakteryzują się mocną budową i dość łagodnym charakterem..

Dawniej hodowla wychowywała szczeniaki wyżła niemieckiego długowłosego pod kątem polowania na dzikie ptaki.

Dostępne Pieski Suczki Więcej informacji na FB Biantora FCI.Opis: Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w naszej Hodowli Wyżła Niemieckiego Krótkowłosego z Rajskiego Wzgórza FCI 28 kwietnia przyszły na świat piękne szczenięta ze skojarzenia naszej suczki HERA oraz reproduktora HARY z Mokrej PolanyDoczekaliśmy się suczek i piesków maści brązowej oraz deresz.Zapraszamy do rezerwacji maluszków.Szczeniaczki będą posiadały metrykę .Opis i charakterystyka wyżła niemieckiego krótkowłosego.. Ten inteligentny pies myśliwski to szczególny pies do pracy, potrzebujący wiele wysiłku i wybiegania.Nazwa hodowli: Z Głębokiej Doliny.. - S1-Herbstzuchtprüfung Solms mit 1 Preis bestanden.Wyżeł weimarski pojawia się na obrazie Van Dyke'a z początku XVII wieku.. Wymagania psa nie są wysokie, jednak pies ma dość specyficzny charakter.Wyżeł niemiecki charakter.. Charakter rasy wyżeł niemiecki krótkowłosy.. To energiczne i bystre psy, które bardzo cenią sobie aktywność fizyczną i kontakt ze swoim właścicielem.. Na co dzień czuły i spokojny, w terenie zmienia się nie do poznania - staje się psem szybkim, nieustępliwym, zawziętym i całkowicie pochłoniętym pracą.Krótkowłosy wyżeł niemiecki jest psem pracującym podobnie, jak np. najmniejszy z wyżłów, Münsterländer.. Jednym z lepiej rozpoznawalnych przedstawicieli grupy niemieckich wyżłów jest wyżeł o krótkim włosie, następca psów myśliwskich o krótkim włosie wywodzących się z terenów Francji, Włoszech i Hiszpanii.. Mimo, że wyżeł niemiecki krótkowłosy jest psem myśliwskim i pewnym siebie, okazuje on duże przywiązanie do swojej rodziny i obdarza ich wielkim zaufaniem oraz miłością.. Osoby zainteresowane tym skojarzeniem zapraszam do kontaktu.. Wyżeł niemiecki krótkowłosy to pełen pasji pies myśliwski, który charakteryzuje się zrównoważonymi, silnymi nerwami i niezawodnym charakterem.. Wysokość w kłębie waha się od 55 do 70 centymetrów, w zależności od płci i cech osobniczych.. Szczenięta Wyżła Niemieckiego Krótkowłosego.. Psy są wesołe z natury i lubią się bawić, a już zwłaszcza z małymi dziećmi.Zdjęcia wyżła niemieckiego krótkowłosego ukazują, że jest to duży pies o proporcjonalnej sylwetce..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt