Sprawdzian z historii klasa 6 polska w xiii wieku

Pobierz

Test z historii sprawdzający wiadomości i umiejętności z działu " Polska w XVIII wieku " dla klasy VI szkoły podstawowej.. , pomożesz ?. Napisz krótką wypowiedź ( 2 - 3 zdania), w której wskażesz władcę elekcyjnego .Polska w okresie rozbicia dzielnicowego.. 2.Określ sytuacje Polski w 1772 roku.. Rozbicie dzielnicowe w Polsce .. Pierwsza wolna elekcja w Rzeczypospolitej miała miejsce w roku .. Test Sprawdzian II - 03b Oświecenie.. Zestaw zawiera sprawdziany do poszczególnych rozdziałów podręcznika dla klasy VI oraz karty odpowiedzi.. W zadaniach od 1. do 9. wybierz- Powstanie: wybuch powstania 1648, dowódca: Bohdan Chmielnicki; klęski Polski pod Żółtymi Wodami, Korsuniem, Piławicami - obrona Zbaraża (Jeremi Wiśniowiecki) - ugoda zborowska (1649) - ugoda Kozaków z Rosją w Perejasławiu i wojna polsko-rosyjska - pokój w Andruszowie (1667, Rosja dostaje Zadnieprze i okolice Kijowa) 7.. Indeks nazw .. Zjednoczenie Polski po rozbiciu dzielnicowym.. Rozpocznij test.Plik Sprawdzian Wojny Rzeczypospolitej w XVII wieku.pdf na koncie użytkownika piotr0800 • folder Historia • Data dodania: 22 cze 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test dla uczniów rozpoczynających naukę w klasie piątej matematyka I grupa imię i nazwisko numer w dzienniku klasa Test składa się z 12 zadań..

Reformacja ...Historia klasa 6 Złoty wiek Oliwia.

Renesans w Europie.. Test Sprawdzian II - 03c Oświecenie.sprawdzian z dzialu W pozodze wojen 17 wieku z ksiazki MY i historia Historia i spoleczenstwo klasa 6 2011-11-13 20:29:56; Potrzebuje opisu wojen Polski z Rosja w XVII wieku 2008-12-06 10:56:49; Boze mam jutro sprawdzian z historii dla kl6 z tematu w pozodze wojen XVII wieku prosze pomuzcieDokumentacja nauczyciela, klasa VI.. Europa i Polska w XI-XIII w.. 5.Podaj wewnętrzne i .Sprawdzian "Świat w okresie międzywojennym" - test sprawdzający wiedzę - rozdział 6.. Jagiellonowie u szczytu potęgi.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Sprawdzian historia klasa 5 dział 6 - Polska pierwszych Piastów; Sprawdzian historia klasa 5 dział 7 - Polska w XIII-XV wieku; Biologia.. Skutki wielkich odkryć geograficznych.. Test Sprawdzian II - 03a Oświecenie.. Podaj mi odpowiedzi na dane zagadnienia : 1.Sytuacja zewnętrzna Polski w 1 połowie XVIII wieku.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.rozne klasy zacznij juz teraz nauke z sprawdzian z fizyki oraz z przyroda klasa 4 testy matematyka z plusem klasa 5 i matematyka z kluczem klasa 5 sprawdziany pdf Sprawdziany pdf, sprawdziany com, sprawdziany net .Historia - Klasa III Gimnazjum.Test obejmuje okres czasowy od wybrania Władysława Gomułki na pierwszego sekretarza KC PZPR, aż do opuszczenia przez niego tego stanowiska i oddania go w ręce Edwarda Gierka..

Test Sprawdzian II - 02g Polska w XVI i XVII wieku.

Powodzenia!VII.. Czy wyjdziesz cało ze śmiertelnej gry?. c) Ostatni król z dynastii Piastów.. Twój .Historia 5 klasa Polska w XIII - XV wieku - podsumowanie 1. rozmiar: 38 MB.. Historia - nowa era- Śladami przeszłości 2 - odpowiedzi do testu.. Sprawdziany dla klasy VI.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 5.Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.Materiały służące do samodzielnej weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia.Sprawdzian po dziale VI.. Wielkie odkrycia geograficzne.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 7.Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.Materiały służące do samodzielnej weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia.Polska XVII wiek, test z historii.. Sprawdziany dla klasy V. Europa i Polska w XI-XIII w.. Dlaczego nie masz przyjaciół?. Sprawdziany dla klasy IV.. Sprawdzian do rozdziału I.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Lista zasobów w zestawie..

Test Sprawdzian II - 02h Polska w XVI i XVII wieku.

Polska w XIII-XV wieku , Klasa 5 , Wczoraj i dziś , Historia , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plKatalog Joanna Bogdańska, 2010-04-29 Grzybowo Historia, Sprawdziany i testy Sprawdzian z historii dla klasy VI -Polska w okresie rozbiorów.Klasa 6 Dział III - Europa i Polska w XVII wieku.. Sprawdzian biologia klasa 5 - test z całego podręcznika; Sprawdzian biologia klasa 5 dział 1 - Nauka o życiuSprawdzian z historii dla klasy 5 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Polska w XIII-XV wieku".Sprawdziany bardzo podobne (treść oprócz testu wyboru zawsze się sprawdza).. Sprawdziany dla klasy VI.. "W obronie upadającej .Sprawdzian z Historii ,,Polska w XVIII w. ". Sprawdziany na podstawie podręcznika Puls życia wydawnictwa Nowa Era.. Sprawdzian podobny do "Śladami przeszłości 2" nowa era.. Monarchia stanowa w Polsce.. sprawdzian z fizyki podzial na rozne klasy zacznij juz teraz nauke z sprawdzian z fizyki oraz z przyroda klasa 4 testy matematyka z plusem klasa 5 i matematyka z kluczem klasa 5 sprawdziany pdf Sprawdziany pdf, sprawdziany com, sprawdzianyTest XVIII wiek - część pierwsza, Rozdział III podręcznika Bliżej Historii dla Klasa II.. 0.Sprawdzian "Polska w XIII-XV wieku" - test sprawdzający wiedzę - rozdział 7..

Europa i Polska w XI-XIII wieku.

Początki unii polsko-litewskiej.. 3.Co się wydarzyło w latach :-1764 r.-1772 r.-1773 r.-1788-92 r.-1791 r.-1792 r.-1793 r.-1794 r.-1795 r. 4.Wymień wazniejsze postanowienia sejmu Wielkiego i Konstytucji 3 maja.. 1) Książę Konrad Mazowiecki a) Doprowadził do unii w Krewie.. Założył pierwszy uniwersytet.. XVI wiek.. Czytaj uważnie treść poleceń.. Polska w X-XIII wieku na Uczę.pl.. Indeks postaci .. d) Sprowadził na ziemie polskie zakon krzyżacki.5.. Klasa 6 Historia walki w XVII wieku.Sprawdzian z historii klasa 5 dział 7 - Polska w XIII-XV wieku - Wczoraj i dziś Sprawdzian z historii klasa 6 - Wczoraj i dziś - przekrojowy test z całego podręcznika Sprawdzian z historii klasa 6 dział 1 - Narodziny nowożytnego świata - Wczoraj i dziśTest Sprawdzian II - 02f Polska w XVI i XVII wieku.. Test z lektury "Stary człowiek i morze".. Rozbicie dzielnicowe i odbudowa Królestwa Polskiego.. MrFoox 2 lata temu.. Zamieszczam tu odpowiedzi do testów z historii, z wszystkich działów ;) Są dwie wersje każdego testu dla grupy A i B.Przed wami jest test sprawdzający wasza wiedzę z historii XVIII - wiecznej Polski.. Squid Game - w której grze zostaniesz wyelimino.. Klasa 6 Historia walki w XVII wieku.. Rozwój gospodarczy ziem polskich w okresie rozbicia dzielnicowego .. Słowniczek pojęć .. 11 pytań Historia patri87.. Czasy Napoleońskie Test zawiera pytania z historii XIX wieku, czasów napoleońskich.Liczba wyników dla zapytania 'klasa 6 historia sprawdzian z xvii wieku': 10000+ Przyczyny wojen z Rosją w XVII wieku O rety!. Czy podkochujesz się w kimś ze swojej klasy?. Król Polski od 12 roku życia.. Polska pod panowaniem Kazimierza Wielkiego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt