Testy z lektury mały książe

Pobierz

Jaki narrator występuje w utworze?. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Jak rozumiesz słowa ,, Wśród ludzi także jest się samotnym " ''Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu .. Zgadnę Twój numer z dziennika!. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!Test dla tematu: Mały Książę (A. de Saint Exupéry).. Rozwiąż test.. 2009-12-02 17:05:56 streszczenie lektury " mały książe " 2010-02-02 16:11:18 Zadanie domowe z Polskiego z lektury " Mały Książe " 2019-10-09 19:28:57 Skomentuj.. Pytania zawarte w teście.. W teście Mały książę - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1:Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. zapolował z nim na kury.. Milionerzy: Among Us!. Jest to narrator pierwszoosobowy.. Test składa się z 12 pytań.. Co Mały Książę codziennie rano robił na swojej planecie?. III Mały Książę podczas swojej podróży spotkał wielu różnych ludzi.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jak wyglądało rozstanie róży i Małego Księcia?. W tym odcinku przybliżam wam pojęcie paraboli oraz w.JeŜeli powiecie dorosłym: "Dowodem istnienia Małego Księcia jest to, Ŝe był śliczny, Ŝe śmiał się i Ŝe chciał mieć baranka, a jeŜeli chce się mieć baranka, to dowód, Ŝe się istnieje" - wówczas wzruszą ramionami i potraktują was jak dzieci.. O co poprosił narratora Mały Książę?.

...Macie test z lektury ,,Mały książe" ?

Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!Lis prosi Małego Księcia, aby ten: oswoił go.. Odczucia Małego Księcia po podróżach - Mały Książę zrozumiał, jak bardzo kocha swoją różę, a także dowiedział się wielu informacji na temat ludzi.. V Zredaguj zaproszenie, w którym zachęcisz wybranego bohatera lektury do odwiedzenia naszej szkoły.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Mały Książe | Brakujące słowo - Polski Mały Książe - cytaty z lektury "Mały Książę" - Test z lektury ,,Ten obcy"test szczegółowy z małego księcia.. Dzięki komu Książę mógł wrócić na swoją planetę?. Kochają go miliony.. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!. Skąd według narratora przybył Mały Książę?. Sprawdź, czy poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi fabuły książki o przygodach Małego Księcia!. Wyjaśnij sens symboli w utworze Lis - Róża - Żmija _ baobaby - studnia - 2.. Sprawdź, co pamiętasz z lekturyRozwiąż test składający się z 18 pytań, który w szybki sposób pokaże jak bardzo gotowy jesteś na sprawdzian z lektury.. Dobrze widzi się tylko sercem '' 3.Test: Mały Książe - test Opis testu: Na tym teście możesz sprawdzić wiadomości z lektury dla klasy 7 z ,,Małego Księcia"..

Test ze znajomości lektury pt. "Mały Książę".

0 ocen | na tak 0%.. Inne tryby testu.. Książka "Mały Książę" A. de Saint Expury wydana w roku 1943 przetłumaczona została na ponad 170 języków, dzięki czemu zyskała zasłużone miejsce wśród klasyki światowej literatury.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. pokłócił się z lotnikiem.. TEST Z LEKTURY: Mały Książę.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Dlaczego Mały Książę opuścił .Test z lektury Mały Książę dla klasy pierwszej gimnazjum 1.. Lektury 5 lat temu.. Składa się on z 5 części - sprawdza znajomość lektury, umiejętność analizy tekstu poetyckiego, umiejętność rozumienia tekstu epickiego, redagowanie zaproszenia, redagowanie rozprawki.Mały Książę.. Kim jest narrator utworu.. Pokłócił się z lotnikiem.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Test dotyczący lektury "Mały Książę" Antoine de Saint - Exupery jest przeznaczony dla uczniów klasy II gimnazjum.. W sumie "Małego Księcia" przetłumaczono na 270 języków i dialektów, sprzedano ponad 140 mln egzemplarzy.. Jak ktoś ma to niech pisze.. W jaki sposób Mały Książę uciekł ze swojej planety?. nie spodobało mu się na żadnej z planet.. Sprawdź swoją wiedzę!Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II.. Przeznaczony jest dla klas gimnazjalnych.. Rozwiąż test!Test z lektury ,,Mały Książę" ..

Pytania są szczegółowe.lektury "Mały Książę"?

Pobierz (docx, 12,3 KB) Podgląd treści.. Quiz Mały Książe.. Lektury.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. a) z nieodkrytej planety b) z planety B-612 c) z asteroidy 112 d) z gwiazdy 3787 Rozwiązanie - Powrócić na własną planetę pomógł bohaterowi: .8.. Na planetę B-612 Mały Książę .Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. 0 0 Odpowiedz.. Mały Książe - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #mały książe, #sprawdzian 1534 x, 2016-01-19 12:42:05. pomożesz ?. Czy nadajesz się na MORSA?. Przetestuj swoją wiedzę.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'egoTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'ego.. Chłopiec postanawia wrócić na swoją planetę, gdyż: czuje się odpowiedzialny za różę.. Przedstawia zdarzenia, opowiada o tym, co go spotkało sześć lat temu, a wszystko zaczyna się od lądowania na pustyni Saharze i spotkania chłopca - Małego Księcia.Mały Książe - przetestuj swoją wiedzę.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Napisz do nas.. 277 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Statkowi kosmicznemu.Najpierw "Małego Księcia" wydano po angielsku, później po francusku, a następnie po polsku - polskie wydanie było jednym z pierwszych (w 1947 r.)..

277 Obserwuj ...Test z lektury Mały Książę autorstwa Antoine de Saint-Exupery.

Lecz jeŜeli im powiecie, Ŝe przybył z planety B-612, uwierzą i nie będą zadawaćJakie pytania mieliście po przeczytaniu lektury " Mały Książe "?. Udostępnij.. Podobne pytania.. - Róża przyznała się, że była nie mądra, przeprosiła chłopca, a także życzyła mu szczęścia.W śród lektor, które według mnie powinniście przeczytać przed egzaminem ósmoklasisty jest "Mały Książę".. Można go też wykorzystać do pracy na lekcji, np. w grupach.. 2010-01-12 .Mały Książę | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Silnego podmuchu wiatru.. ostrzegł przed myśliwymi.. Rysunek nr 2, który Mały Książę wykonał, będąc dzieckiem, według dorosłych przedstawiał kapelusz, a co ukazywał, zdaniem małego autora?Sprawdzian z treści lektury "Mały Książę" Sprawdzian z lektury "Mały Książę" 1.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest zawiera 3 grupy po 10 pytań.. Czuł się odpowiedzialny za różę.. Nie popełnisz tutaj błędu ortograficznego ani żadnego przy pisaniu odpowiedzi, ponieważ odpowiedzi są wybierane z podanych.Proponuję niedługi sprawdzian znajomości lektury Mały Książę.. Tagi dla tego testu: Książę Mały Podaj swoje imię: Sebastian Dlaczego Mały Książę chciał wrócić na planetę?. Bo bał się żmii.. Opisz własnymi słowami jedno z takich spotkań (do 10 zdań)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt